Naujienų srautas

Eismas2018.06.08 11:00

Įvykis gatvėje panevėžiečius paliko be žado: užpuolikas neleido nė prasižioti

Panevėžio gatvėse įsigali savitos taisyklės – vairuotojai santykius aiškinasi kumščiais. Vidury dienos judrioje Panevėžio sankryžoje aptalžytas motociklininkas. Ir tai jau trečias panašus incidentas Panevėžio gatvėse per kelias savaites. Vairuotojų mokytojai siaubu vadina tai kas vyksta  keliuose.

Užpuolė be priežasties

Jauną motociklininką automobilio vairuotojas užsipuolė vienoje judriausių Panevėžio sankryžų, vidury dienos. Vairuotojams tuomet degė raudonas šviesoforo signalas. Liudininkų teigimu, konfliktui nebuvo jokios priežasties. 

Vairuotojas trenkė motociklininkui į veidą, motociklininkas bandė nulipti, bet gavo dar vieną smūgį ir nugriuvo. Tuomet prie vyro pribėgo daugiau žmonių ir bandė juos skirti, nes vairuotojas motociklininką paėmė už striukės ir atrėmė tiesiai į savo mašiną. 

„Tas motociklininkas, kur stovėjo, jis ramus buvo, stovėjo, laukė prie šviesoforo. Kad būtų atskridęs, dar kažką, bet va ramiai atvažiavo ir viskas, tas ir užpuolė“, – pasakojo įvykio liudininkas Mantas. 

Liudininkai įtarė, kad automobilio vairuotojas gali būti neblaivus. Iškvietė pareigūnus, tačiau vairuotojui girtumas nenustatytas. Vairuotojas aplinkiniams prasitarė, kad kažkada vienas motociklininkas jam buvo spyręs į automobilį, bet tai nebuvo šis vaikinas. 

Ne pirmas kartas 

Motociklininką užpuolęs 61-erių automobilio vairuotojas naktį praleido areštinėje. Ir tai jau ne pirmas incidentas Panevėžyje. Vairuotojo registratoriumi buvo užfiksuoti vaizdai  judrioje Nemuno gatvėje. Automobilį „Audi“ pasivijo „Ford“. 

Iš jo iššoko vairuotojas ir ėmė spardyti  klevo lapu pažymėtą „Audi“. Laimė chuliganui nepavyko atidaryti užpultos mašinos durelių, o vairuotojas automobiliu paspruko nuo užpuoliko.  

„Liūdna, tačiau Panevėžyje ypatingai šiais metais tai ne pirmas atvejis. Nemanau, kad tik Panevėžyje ar Panevėžio gatvėse tokios nelaimės, tikriausiai atsitinka ir kituose miestuose, bet ten galbūt draugiškiau išsiaiškina“, – pripažino kelių policijos pareigūnė Danguolė Urbonienė. 

Dar vienas išpuolis buvo užfiksuotas Panevėžio centre. Įsiutęs dėl išlaipinti keleivių stabtelėjusios vairuotojos, sankryžoje „Audi“ užkirto moters automobiliui kelią ir vairuotojas metaliniu daiktu bandė išdaužti automobilio stiklą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi