Eismas

2018.05.25 11:19

Meška visiškai suniokojo automobilį

lrytas.lt2018.05.25 11:19

Supanikavęs vandalas visiškai suniokojo vienoje Kentono miesto (JAV) gatvėje pastatytą moters automobilį. Tiesa, šį kartą tai buvo ne žmogus, o maždaug 1,5 metro ūgio ir 110 kilogramų svorio meška.

Vėliau apžiūrėdama mašiną Linda Morad negalėjo patikėti, kad tai vieno gyvūno darbas.  Naujienų kanalas WFSB pranešė, kad incidentas įvyko praėjusį penktadienį, gegužės 18 dieną.

Nesuprato, kas vyksta

Moteris prižiūrėjo išvykusio draugo namus, kai pamatė, kad užsidegė jos automobilio žibintai, o iš vidaus ėmė sklisti keisti garsai.  Ilgai nedvejojusi ji nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 911. Atsiliepusiai operatorei ji sakė, kad buvo viena ir galvojo, jog į jos automobilį kažkas įsilaužė.

Kai vėliau triukšmas pradėjo garsėti jis paskambino policijai ir įspėjo, kad įsibrovėlis elgėsi itin agresyviai. 

Vėliau L. Morad išgirdo automobilio garso signalą, o šviesos pradėjo mirksėti. Ji taip pat pamatė, kad viduje kažkas judėjo ir dar labiau išsigando. 

Atvykę policijos pareigūnai negalėjo patikėti išvydę, kas suniokojo automobilio saloną.  Viduje buvo suaugusi meška – gyvūnas į saloną pateko per neužrakintas vairuotojo duris, tačiau išlipti lauk nesugebėjo. 

Automobilio neremontuos

Įsibrovėlis buvo išlaisvintas tiesiog atidarius vienas mašinos duris.  Meška visu greičiu nubėgo link miško, palikusi savo juodo darbo padarinius. Automobilio salone liko nagų žymės, gyvūno plaukų ir išmatų.  L. Morad draudimo kompanijos atstovai pareiškė, kad automobilis – neremontuojamas.

Tai ne pati geriausia žinia, tačiau moteris džiaugėsi, kad nenukentėjo nei ji, nei gyvūnas. 

„Manau, kad mes abu buvome panašiai išsigandę. Aš būdama namie nesupratau, kas vyksta, o meška tiesiog stengėsi ištrūkti lauk“, – kalbėjo amerikietė.  Pasak moters, automobilyje buvo vienas vienintelis bananas. Ji taip pat svarstė, kad tą dieną vežė pilną šiukšlių maišą į savartyną, o nuo to likęs kvapas galėjo privilioti gyvūną. 
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt