Eismas

2018.05.17 18:03

Liūtis skandino Kauną: gatvės virto upėmis

Paulius Garkauskas, DELFI.lt2018.05.17 18:03

Ketvirtadienio popietę galinga liūtis nuplovė Kauną. Pranešama, kad kai kurios gatvės dėl gausių kritulių tapo sunkiai pravažiuojamos.

Panašu, kad didžiausias kiekis lietaus teko miesto centrinei daliai – dėl lietaus buvo užsemtas Karaliaus Mindaugo prospektas, Tunelio gatvė.

„Vanduo semia pedalus“, – internete komentarais dalijosi kauniečiai.

Po smarkios liūties skendo ir Laisvės alėja bei Jonavos gatvė. Karaliaus Mindaugo prospekte vanduo iškėlė šulinio dangtį, o į atvirą šulinį įvažiavo „Mercedes-Benz“ automobilis. Panašu, kad didesnių nuostolių vairuotojas nepatyrė ir pats išsikapstė iš bėdos. Be to, pilietiškas vairuotojas nepaliko šulinio atviro, o jį uždengė dangčiu.

Vanduo sėmė ne tik centrinę miesto dalį, bet ir kitus rajonus. Pranešama, kad dėl liūties sunkiai pravažiuojamos tapo kai kurios Šilainių gatvės. Kauno policija informuoja, kad tarp 14–15 val. buvo gauti penki pranešimai, susiję su liūtimi Kaune.

Didžioji dauguma pranešimų buvo susiję su tuo, kad pakilęs vanduo kelia šulinių dangčius. Pakilęs dangtis Raudondvario plente apgadino mokomąjį automobilį „Toyota“. Polcijos duomenimis, sudėtingiausia situacija buvo Kaunakiemio ir Tunelio gatvėse.