Eismas

2018.05.14 10:26

Aukcione sėkmingai parduotas popiežiaus Pranciškaus automobilis „Lamborghini Huracan“

ELTA2018.05.14 10:26

Baltas popiežiaus Pranciškaus automobilis „Lamborghini Huracan“ šeštadienį „Sotheby's“ aukcione Monake buvo parduotas už 715 tūkstančių eurų. Tai pranešė naujienų agentūra ANSA.

Automobilio su pontifiko autografu ant variklio dangčio kaina beveik keturis kartus viršijo tokių mašinų rinkos kainą. Paprastai automobilių „Lamborghini Huracan“ kaina prasideda nuo 183 tūkstančių eurų. Kaip patikslina agentūra, už automobilį gauti pinigai bus skirti labdaringiems tikslams, pavyzdžiui, padėti grįžti į Iraką pabėgėliams krikščionims, kurie turėjo palikti savo namus dėl teroristinės „Islamo valstybės“ grupuotės veiksmų.

Garsios italų markės automobilis pontifikui buvo padovanotas 2017 metų lapkričio mėnesį per Pranciškaus susitikimą su „Lamborghini“ vadovais. Tada popiežius ir nusprendė parduoti mašiną aukcione. Vėliau automobilis buvo demonstruojamas „Lamborghini“ muziejuje Bolonijos apylinkėse. „Lamborghini“ – ne pirmoji kompanija, padovanojusi Pranciškui transporto priemonę. Anksčiau Vatikanas pardavė aukcione motociklą „Harley-Davidson“.
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.