Eismas

2018.05.07 17:00

Muitinės IT sistema sutvarkyta, vilkikų eilės turėtų mažėti

BNS2018.05.07 17:00

Muitinės departamento Nacionalinė tranzito kontrolės sistema pirmadienį po pietų buvo sutvarkyta, todėl Karaliaučiaus srities ir Baltarusijos pasienyje esančios į Lietuvą norinčių įvažiuoti vilkikų eilės turėtų mažėti.

Muitinės departamento Komunikacijos skyriaus viršininkas Vitas Volungevičius BNS informavo, kad sistema pradėjo veikti 15.30 valandą. Anksčiau planuota, kad gedimas bus pašalintas iki gegužės 9 dienos 11 valandos. 

Tranzito kontrolės sistema sugedo gegužės 4 dieną, apie 21 valandą. Kol ji neveikė, muitinės tarpininkai, norintys įforminti tranzito procedūrą vežėjams, turėjo pildyti popierinius dokumentus.

Baltarusijos pasienio tarnyba savo interneto svetainėje skelbia, kad 14 val. duomenimis, Kamenyj Log-Medininkų pasienio poste iš Baltarusijos išvykti  laukia daugiau kaip 550, Beniakonių-Šalčininkų punkte – 170, Privalkos-Raigardo punkte – 230, Kotlovkos-Lavoriškių punkte – 220 vilkikų.

Naujienų agentūros „Interfax“ duomenimis, Karaliaučiaus srities Černyševko-Kybartų pasienio kontrolės punktu eilėje laukė 200 vilkikų eilė, panaši padėtis byvo  ir ties kitais Karaliaučiaus srities ir Lietuvos pasienio kontrolės punktais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.