Eismas

2018.05.01 14:11

Senovinės technikos gerbėjai kviečiami į Pasvalį

LRT.lt 2018.05.01 14:11

Gegužės 5-ąją Pasvalyje vyks dešimtasis tarptautinis senovinės technikos suvažiavimas „Mes važiuojame 2018“. Minias žiūrovų sutraukiantį renginį prieš dešimtmetį pradėjo organizuoti šviesaus atminimo aviatorius, baikeris, ekstremalas, senovinės technikos renginių pradininkas Lietuvoje Eugenijus Malinauskas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kaip ir praėjusiais metais, renginio organizatoriai lieka ištikimi tradicijai žiūrovams pristatyti kuo daugiau įvairiose šalyse skirtingais laikotarpiais pagamintų automobilių bei motociklų.

Šiemet „Mes važiuojame 2018“ svečiai išvys daugybę unikalių transporto priemonių, kurias demonstruos ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių senovinės technikos klubai bei entuziastai.

Senovinės technikos registracija prasidės 12.00 val., 14.00 val. vyks technikos paradas Pasvalio miesto gatvėmis, o po jo pristatymas persikels į Smegduobių parką. Čia ją bus galima ne tik atidžiai apžiūrėti bei nusifotografuoti, bet ir pabendrauti su šios senovinės technikos puoselėtojais.

Į renginį planuoja atvykti ir žiūrovams savo techniką pristatyti Dakaro ralio asas Antanas Juknevičius.

Kaip jau tapo įprasta, programa neapsiribos vien tik technikos paroda. Susirinkusieji galės išvysti fotografo Andriaus Repšio nuotraukų parodą E. Malinauskui atminti, parasparnių pasirodymą bei aplankyti visureigių klubo „4x4 Pasvalys“ stovyklą.

Artėjant vakarui scenoje savo koncertinę programą demonstruos jaunimo festivalio „Nauji veidai“ 2018 laureatai, linijinių šokių kolektyvas „MAS“, vaikų šokių kolektyvas „Liepsna“. Nuobodžiauti neleis Pajiešmenių pučiamųjų instrumentų orkestras „Tibi dibi dach“ bei Pasvalio KC instrumentinė gruė „Soundtracks“.

Programos „vinis“ – charizmatiškojo Sauliaus Prūsaičio koncertas, po kurio – šventiniai fejerverkai.