Naujienų srautas

Eismas2018.04.25 10:04

Išskirtinių automobilių susirinkime rinks gražiausius iš gražiausių

LRT.lt 2018.04.25 10:04

Nors 2018-tieji dar tik pradeda įpusėti, tačiau yra tokių, kurie jau dabar galvoja apie kitus metus. Jei konkrečiau, apie kitų metų kalendorių, kurį papuoštų dvylika gražiausių ir išskirtiniausių automobilių. Toks yra vienas pagrindinių tikslų, kurį kelia „Spring Break Meet 2018“ organizatoriai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Idėja į vieną vietą sukviesti išskirtiniausius Lietuvos automobilius kilo automobilių restauravimu ir kitais sersivo darbais užsiimančių dirbtuvių „AAP Performance“ savininkui Aleksandrui Kirstensenui, kuris visus automobilių mylėtojus gegužės 20 dieną kviečia į pavasarišką išskirtinių automobilių susitikimą.

Renginio metu bus atrinkta dvylika „kiečiausių“ automobilių, kurių nuotraukos, po specialių fotosesijų, puikuosis 2019 metų kalendoriuje.

Taigi visų išpuoselėtų, modifikuotų, klasikinių, amerikietiškų, stance, sportinių ir t.t. automobilių vairuotojai kviečiami smagiai praleisti laiką bendraminčių būryje, parodyti savo vairuojamą techniką, papasakoti apie ją bei pažiūrėti į kitų automobilius.

Renginio metu visi automobiliai bus išrikiuoti teritorijoje – sudarant parodinį automobilių parką. Norintieji pretenduoti į vietą kalendoriuje, važiuos ant specialios pakylos prie scenos, kur turės trumpai pristatyti savo automobilį. Iš keturių žmonių sudaryta komisija rinkimų pabaigoje paskelbs savo verdiktą, kurie dvylika automobilių bus atrinkti kalendoriaus fotosesijai.

Padangų svilinimo šou

Be pagrindinio renginio akcento – rinkimų, dar vyks Lietuvoje tikriausiai nematyto formato padangų svilinimo atrakcija. Tai bus daroma ne ant asfalto, o ant specialios medinės platformos. Taigi turėtų būti labai daug dūmų ir greitai sprogstančių padangų. Čia bus laukiami ne tik automobiliai, bet ir motociklai.

Gerą nuotaiką renginio metu palaikys scenoje grojantis didžėjus. Bijantys išalkti, gali nesijaudinti – bus maisto ir kavos.

Išskirtinių automobilių apsuptyje

Viso „Spring Break Meet 2018“ renginio tikslas – smagiai praleisti laiką išskirtinių automobilių apsuptyje, pabendrauti su bendraminčiais bei išrinkti dvylika gražiausių automobilių kalendoriui.

Tai nėra komercinis projektas. Kalendoriaus neplanuojama pardavinėti, o tiesiog jį išleidus, išdalinti jame esančių automobilių savininkams.

Visiems automobilių mėgėjams reikėtų pasižymėti šią datą – gegužės 20 d., 12 val. Renginys vyks Vilniaus rajone, Nemėžyje, Sirokomlės g. 38. Žiūrovams renginys nemokamas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi