Eismas

2018.04.20 14:00

Vaizdo registratoriumi užfiksuota trijų automobilių avarija – karo keliuose pasekmė

Tomas Markelevičius, 15min.lt2018.04.20 14:00

Penktadienį Panevėžyje įvyko avarija, kurios metu buvo sudaužyti trys automobiliai, sužeistas vienas žmogus. Įvykio vietoje nė vienas iš vairuotojų nepanoro pripažinti savo kaltės, tačiau netrukus aplinkybės paaiškėjo peržiūrėjus vaizdo registratoriaus įrašus. 

Incidentą savo automobilyje įrengtu vaizdo registratoriumi užfiksavo „Volkswagen“ vairuotojas. Jis pasakojo, kad avarinę situaciją jam sudarė staiga jį aplenkęs ir per stabdžius kirtęs BMW vairuotojas. Tuo metu BMW vairavęs vyras aiškino, kad tiesiog aplenkė prieš save važiuojantį automobilį ir sumažino greitį.

Jis tvirtino nenorėjęs sukelti jokių padarinių, tačiau tuomet į jį trenkėsi „Volkswagen“.

Po smūgio abu automobilio rėžėsi į prie gatvės stovėjusį „Toyota“ automobilį, į kurį ką tik buvo įlipęs žmogus. Būtent šiam vyrui ir prireikė medikų pagalbos.

Policijos pareigūnams teks aiškintis, kuris vairuotojas kaltas dėl įvykio. Šį ginčą tikrai padės išspręsti vaizdo registratoriumi užfiksuota medžiaga. „Volkswagen“ vairavęs vyras teigė, kad prieš susidūrimą vaizdo įraše matomą BMW jis savo automobiliu aplenkė gretima eismo juosta.

Vairuotojas svarstė, jog veikiausiai šis manevras ir nepatiko BMW vairuotojui, kuris vėliau jį patį ėmė lenkti ir kirto per stabdžius.

Vaizdo įraše taip pat matosi tolumoje stovintis „Toyota“ ir į jį įlipantis vyras. Būtent dėl šio asmens sužalojimų, sudaužytų automobilių bei nulaužtų tujų kažkuriam iš vairuotojų ir teks prisiimti atsakomybę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.