Eismas

2018.04.01 12:14

Vairuotojai jau gali keisti padangas

Indrė Urbaitė, LRT RADIJAS, LRT.lt2018.04.01 12:14

Nuo sekmadienio greitkeliais ir automagistralėmis leidžiama važiuoti greičiau. Taip pat jau galima važiuoti su vasarinėmis padangomis, nors vairuotojai įspėjami atsižvelgti į permainingas oro sąlygas.

Nuo šiandienos automagistralėse leidžiamas 130, o greitkeliuose – 120 kilometrų per valandą greitis. Greičiau važiuoti galima iki spalio pabaigos. 

Nuo balandžio 1 d. žiemines padangas jau galima pasikeisti į vasarines. Tačiau vairuotojai įspėjami neskubėti to daryti ir atsižvelgti į sinoptikų prognozes. Tuo metu dygliuotasias padangas būtina pasikeisti iki balandžio 10 d., o to nepadariusiems gresia baudos ir techninės apžiūros kortelės netekimas. Manoma, kad dėl permainingų oro sąlygų šis terminas gali būti ir pratęstas.  

Taip pat primenama, kad už ne vietoje išmestą padangą gali tekti sumokėti daugiau kaip 140 eurų baudą. Senas padangas nemokamai priimti turi visi padang7 platintojai, tarp jų  ir prekybos centrai, bei didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės, be papildomo mokesčio jas taip pat galima palikti padangas keičiant autoservisuose.

 
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.