Eismas

2018.03.28 08:58

Antradienį eismo įvykiuose sužeisti 8 žmonės

LRT.lt2018.03.28 08:58

Antradienį Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, šalies keliuose įvyko 8 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 8 žmonės. Per parą policija užregistravo 52 techninius eismo įvykius, 4 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Pareigūnai nustatė 19 neblaivių vairuotojų, 13 iš jų girtumas viršijo 1,5 prom. Taip pat tądien nustatyta 18 atvejų, kai automobilius vairavo tam teisės neturintys vairuotojai, išaiškintas 221 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimas.

Ryte, 8:52 val., Pakruojo rajone, krašto kelyje Linkuva–Žeimelis, 30 m. moteris nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio „Renault Laguna“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Įvyko metu vairuotoja buvo sužeista ir dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Prieš vidurdienį, 11:27 val., Elektrėnuose, gavus pilietiško vairuotojo pranešimą, buvo sustabdytas neblaivaus 46 m. vyro vairuojamas automobilis „Opel“, pusamžiam vairuotojui nustatytas vidutinis, 2.00 prom. girtumas.

Tuo pačiu metu, 11:28 val., Vilniuje, Antakalnio–Šilo g. sankryžoje, automobilį „Toyota Prius“, vairuodamas 36 m. vyras, sukdamas į kairę, nedavė kelio priešinga kryptimi tiesiai važiavusiam automobiliui „Volvo V70“, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu sužalojimus patyrė automobilyje „Volvo V70“ važiavusi 54 m. keleivė, ji gydoma ambulatoriškai.

Po vidurdienio, 12:37 val., Vilniuje, Antakalnio ir Klinikų g. sankryžoje, automobilis „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus 49 m. vyras, atsitrenkė į priekyje važiavusį ir sustojusį automobilį „Toyota Aygo“. Įvykį sukėlęs vairuotojas, neatsargiai lipdamas iš automobilio, durelėmis sudarė kliūtį gretima eismo juosta važiavusiam troleibusui, kuris atsitrenkė į sustojusį „VW Passat“. Vairuotojui pareigūnai nustatė sunkų, 3,81 prom. girtumą. Pareigūnai nustatė, kad įvykį sukėlęs visiškai girtas vyras prieš mėnesį jau buvo nuteistas už vairavimą esant neblaiviam. Dėl savo veikų vyras buvo uždarytas į areštinę. Jam gresia automobilio konfiskavimas ir laisvės atėmimas iki 1 metų.

14:44 val. Tauragėje, Vytauto g., taksi automobilį „Seat“ vairavęs 38 m. vairuotojas, sukdamas į kairę iš šalutinio kelio, nesustojo ir nepraleido per pėsčiųjų perėją ėjusio 72 m. pėsčiojo. Dėl sužalojimų garbaus amžiaus vyras paguldytas į ligoninę.

15:23 val. Vilniuje, Alberto Goštauto–Mečetės gatvėje, 40 m. moteris, vairuodama automobilį „Peugeot 308“, išvažiuodama iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „VW Passat“, kurį vairavo 19-metis vaikinas. Dėl įvykio metu patirtų sužalojimų „Peugeot 308“ vairuotoja paguldyta į ligoninę, „VW Passat“ vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

Po dešimties minučių, 15:33 val., Vilniuje, Pylimo g., 61, neblaivus 27 m. vyras vairavo automobilį „Volvo S80“ ir atsitrenkė į stovėjusį automobilį „VW Touran“. „Volvo S80“ iš eismo įvykio vietos išvažiavo, tačiau pareigūnai operatyviai surado šį automobilį ir sulaikė jį vairavusį asmenį. Neblaiviam vyrui buvo nustatytas 2,33 prom. girtumą. Vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę. Vyrui gresia tūkstantinė bauda, automobilio konfiskavimas ir laisvės atėmimas iki 1 metų.

15:39 val. taip pat Vilniuje, Antakalnio ir Žolyno g. sankryžoje, neblaivus 38 m. vyras vairavo automobilį „Volvo XC“ ir atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „BMW X5“. „Volvo vairuotojui atvykę pareigūnai nustatė vidutinį, 2,09 prom. girtumą.

Dar po valandos, 16:33 val. Vilniuje, J. Tiškevičiaus g., parduotuvės stovėjimo aikštelėje, pilietiškas vairuotojas sustabdė automobilį „VW Golf“, kurio vairuotojas 61 m. vairuotojas buvo akivaizdžiai neblaivus. Atvykę pareigūnai vairuotojui nustatė 2,19 prom. girtumą.

16:49 val. Vilniuje, Ateities gatvėje, policijos pareigūnai sustabdė įtartinai manevruojantį automobilį „VW Golf“. Pareigūnai nustatė, kad automobilio vairuotojas yra visiškai girtas – jam nustatytas 3,38 prom. girtumas.

18:11 val. Vilniuje, Laisvės pr., maršrutinio autobuso vairuotojas, važiuodamas per reguliuojamą pėsčiųjų perėją, kliudė degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui į perėją įbėgusį 11 m. berniuką. Dėl galvos sumušimo ir kelio nubrozdinimo nedrausmingas pėsčiasis buvo pristatytas į ligoninę.

Statistinė informacija:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.