Eismas

2022.01.15 08:14

Kelininkai įspėja dėl sudėtingų eismo sąlygų: vietomis sniego sluoksnis siekia 10 centimetrų

Daiva Krunglevičienė, ELTA2022.01.15 08:14

Sudėtingiausios eismo sąlygos dėl plikledžio šeštadienio rytą – Rytų ir Šiaurės rytų Lietuvoje bei Trakų rajone. Čia dėl buvusių ar besitęsiančių kritulių magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai vietomis taip pat yra provėžoti, padengti prispausto ar pažliugusio bei puraus sniego sluoksniu. Molėtų ir Ignalinos rajonuose puraus sniego sluoksnis vietomis siekia iki 10 cm.

AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau Lietuvos automobilių kelių direkcija prašo vairuotojų atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės pagrindinių kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka provėžoti, aplediję, kai kur padengti pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.

Rytų Lietuvoje – lijundra, kitur kritulių nėra. Oro temperatūra siekia nuo 1 iki 5 laipsnių šilumos.
Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, diena bus be žymesnių kritulių. Vėjas – vakarų, 7–12 m/s, pirmoje dienos pusėje kai kur gūsiai sieks 15–17 m/s. Aukščiausia oro temperatūra – nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt