Eismas

2021.12.08 13:11

Policijos automobilių parką papildė dar 10 nežymėtų „Kia Ceed“

LRT.lt2021.12.08 13:11

Lietuvos policija trečiadienio popietę pranešė, kad turimą automobilių parką papildė dar 10 nežymėtų automobilių. Šį kartą pasirinkti „Kia Ceed“ automobiliai.

„Mūsų automobilių parką papildė dar 10 naujų, nežymėtų „Kia Ceed“ automobilių.

Trumpa automobilių charakteristika – 1,5 turbobenzinas, 160 AG, automatai, hečbekai, LED žibintai, klimato kontrolė. Taip pat įrengti paslėpti švyturėliai, garsinė signalizacija-sirena, vaizdo garso ir duomenų perdavimo įranga.

Policijos automobilių parką sudaro apie 1700 tarnybinių automobilių. Kasmet mūsų skiriamos lėšos parko atnaujinimui realiai yra daugiau nei dvigubai mažesnės nei esantis poreikis“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė pareigūnai.

LRT.lt primena, kad iš viso Lietuvos policija šiais metais įsigijo 30 nežymėtų automobilių. Pirmojo pirkimo metu buvo įsigyti 4 „Ford Focus“ sedanai, 3 „Renault Megane“ universalai ir 4 „Peugeot“ hečbekai. Antrojo pirkimo metu buvo įsigyta 10 „Renault Megane“ automobilių, o trečiojo pirkimo metu – dabar pristatyti „Kia Ceed“.

Automobiliai „Kia Ceed“ su visa sumontuota įtanga atsiėjo apie 240 tūkst. eurų – vieno modelio kaina 24 tūkst. eurų. Visiems 30 nežymėtų automobilių įsigyti šiemet buvo skirta 670 tūkst. eurų.

LRT.lt taip pat primena, kad jau anksčiau pareigūnai skelbė, jog policijos automobilų parką papildys ir nežymėtas galingas BMW. Dar spalio pradžioje pavyko išsiaiškinti, kad neviešam patruliavimui pareigūnai įsigijo galingą 5 serijos BMW G30 530D. Kada tiksliai šis automobilis išriedės į kelius, dar neskelbiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt