Eismas

2021.11.29 11:29

Kelininkai įspėja: pirmadienį laukia permainingos ir klastingos eismo sąlygos

LRT.lt2021.11.29 11:29

„Šlapdriba – lietus – šlapdriba – snygis“, – štai tokia orų karuselė pirmadienį suksis Vilniuje, skelbia sostinės kelių priežiūrą vykdančios įmonės „Grinda“ atstovai.

Socialinio tinklo paskyroje „Grinda“ skelbia, kad kai kurie orų prognozavimo modeliai rodo, jog snigti pradės apie 14 val., įsismarkuodamas ar kiek aprimdamas snygis tęsis iki antradienio ryto.

Atsižvelgdami į tokias prognozes „Grindos“ atstovai pataria „į ką derėtų atkreipti dėmesį:

• Nuo 14 iki 19 val., esant teigiamai temperatūrai, tikimės šlapio ir sunkaus sniego. Vairavimo sąlygas sunkins ant gatvių paviršiaus tirpstantis sniegas.

• Nuo 18 val. temperatūra tolydžio kris, apie 20 val. pradės šalti. Nepriklausomai nuo to, kad gatvės valomos ir barstomos, galimas plikledis. Vairuotojai, būkite atidūs!

• Pėstieji – prieš žengdami į gatvę (netgi perėjose!) – įsitikinkite, kad transporto priemonių vairuotojai jus mato ir adekvačiai reaguoja į jūsų veiksmus. Esant prastam matomumui ir apsunkintoms vairavimo sąlygoms laiku sustabdyti automobilį gali būti labai sudėtinga“, – socialiniame tinkle skelbia „Grindos“ atstovai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt