Eismas

2021.10.23 13:29

Nuo spalio 22 d. tęsiami pokyčiai sostinės Kostitucijos pr. – eismo organizavimas keisis tarp Kalvarijų ir L. Kačinskio gatvių

LRT.lt2021.10.23 13:29

Konstitucijos prospekte ir toliau tęsiami Žaliosios bangos kūrimo darbai. Nuo spalio 22 d. 9 val. Konstitucijos pr. laikinai keisis eismo organizavimas tarp Lecho Kačinskio ir Kalvarijų g., ties Jono Jablonskio skveru. Planuojama, kad darbai vyks iki spalio 29 d.

Minimoje atkarpoje organizuojami eismo juostų pertvarkymo darbai, todėl eismo dalyvių prašoma atidžiai stebėti laikinus kelio ženklus, laikytis kelių eismo taisyklių ir važiuoti leidžiamu greičiu.

Viešojo transporto keleivių dėmesiui – galimi laikini 30 maršruto autobusų nukrypimai nuo tvarkaraščių.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad Konstitucijos pr. pasiruošimas želdinimui prasidėjo nuo spalio 13 d., čia želdiniais bus atskirta ne tik važiuojamoji dalis ir pėsčiųjų takai, bet kai kuriose atkarpose – ir priešingo eismo juostos.

Rugsėjo pabaigoje Vilniuje pradėtas įgyvendinti projetas – per 2 metus žaliomis ir jaukesnėmis paversti visas miesto gatves. Vilniuje bus pasodinta daugiau nei 100 tūkst. medžių, 10 mln. krūmų ir 300 tūkst. vijoklių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt