Eismas

2021.10.14 14:06

Lietuvos policija džiaugiasi – netrukus pareigūnai į gatves išriedės su nauja „Tesla“

LRT.lt2021.10.14 14:06

Lietuvos policija praeitą savaitę patvirtino, kad jų automobilių parką jau papildė 10 automobilių, kurie bus naudojami nežymėtam patruliavimui, o vienas jų – galingas 5 serijos BMW 530D G30. Nors tuomet pareigūnai pranešė, kad šio bei kitų automobilių pristatymo visuomenei dar reikės palaukti, mat jie aprūpinami darbui reikiama įranga, šį ketvirtadienį jie paskelbė, kad spalio 15 d. policijos automobilių parką, nors ir laikinai, papildys dar viena naujovė – elektromobilis „Tesla Model 3“.

Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Lietuvos policija paskelbė anonsinį vaizdo įrašą, kurio aprašyme pabrėžiama, kad visuomenė su šiuo automobiliu bus supažindinta jau rytoj, t. y. spalio 15 d. Tiesa, policijos atstovai informavo, kad šis modelis pareigūnams bus perduotas neatlygintinai ir darbo funkcijoms atlikti bus naudojamas tik tam tikrą laikotarpį.

Kiek laiko pareigūnus bus galima pamatyti šiame elektromobilyje bei kokioms darbo funkcijoms jis bus naudojamas, kol kas pareigūnai neatskleidžia, mat daugiau detalių bus pateikta penktadienį, pristatymo metu.

„Tesla Model 3“ kaina Lietuvoje prasideda nuo 49 600 eurų, tačiau atsižvelgiant į automobilyje sumontuotą įrangą ir nuvažiuojamą atstumą, jo kaina gali būti ir didesnė, pavyzdžiui „Performance“ versijos kaina prasideda nuo 64 800 eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt