Eismas

2021.09.30 15:11

Nelaimė Panevėžyje: į stotelę įriedėjo sunkvežimis, du nukentėję vaikai perduoti medikams

atnaujinta 15.35
LRT.lt, BNS2021.09.30 15:11

Šiandien 14.52  val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio mieste, šalia Beržų- J. Basanavičiaus g. sankryžos krovininis automobilis įvažiavo į viešojo transporto stotelę.

Gelbėtojai informavo, kad įvykio metu sužaloti du vaikai, vienas iš jų prispaustas.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio m. greitosios medicinos pagalbos stočiai, Panevėžio apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS sakė, jog įvykio vietoje dirbantys ugniagesiai gelbėtojai vieną nukentėjusįjį vaduoja su hidrauline įranga.

Nei ugniagesių atstovė, nei Panevėžio apskrities policijos atstovas Tadas Martinaitis kol kas neturi duomenų apie nukentėjusiųjų būklę.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis LRT.lt informavo, kad nelaimė įvyko tuomet, kai be priežiūros paliktas vilkikas nuriedėjo ir įvažiavo į viešojo transporto stotelę.

„Sunkiasvorio automobilio vairuotojas sustojo prie šalia esančio sandėlio, kad pasikrautų prekių, o išlipdamas iš vilkiko neužtraukė rankinio stabdžio. Dėl to vilkikas nuriedėjo ir atsitrenkė į stotelę, kurioje buvo du vaikai. Jie perduoti medikams“, – sakė T. Martinaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt