Eismas

2021.09.28 15:41

Pamatę degalų kainas sostinės vairuotojai nustėro, tačiau degalinė patikino – nėra dėl ko jaudintis

LRT.lt2021.09.28 15:41

Augančios kainos vis labiau gąsdina gyventojus, o vairuotojus dar labiau sunerimti privertė antradienį socialiniuose tinkluose pradėjusi plisti nuotrauka, kad vienoje iš degalinių „Neste“ 95 benzino kaina pasiekė Lietuvoje neregėtas aukštumas.

Socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Reidas Vilniuje“ kilo diskusija po to, kai buvo paskelbta nuotrauka, kurioje užfiksuota degalinės „Neste“ švieslentė, o joje – 95 benzino kaina, siekianti 1,60 Eur.

Dalis vairuotojų negalėjo atsistebėti, kad kainos šitaip šovė į viršų, ir juokavo, kad netrukus teks išbandyti, ar benzininis variklis gali veikti įpylus dyzelino. Vis dėlto, nors ir ironizuodami, vairuotojai svarstė, kad toks kainų kilimas tikriausiai yra paprasčiausia klaida, mat kitose sostinės degalinėse kainos taip ženkliai nepakito.

Tai patvirtino ir patys „Neste“ atstovai. Jie LRT.lt paaiškino, kad tokia kaina švieslentėje buvo užsidegusi dėl techninių darbų, tačiau tai jau yra ištaisyta, todėl dėl staigaus degalų kainų šuolio vairuotojai jaudintis neturėtų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt