Eismas

2021.09.28 09:15

Dėl atsivėrusio šulinio sostinės vairuotojai buvo įkalinti Geležinio Vilko gatvėje: eismas atnaujinamas

atnaujinta 10.07
LRT.lt2021.09.28 09:15

Antradienio ryte sostinės vairuotojai pranešė, kad važiuodami Geležinio Vilko gatve daugiau nei valandai įstrigo spūstyje. Kaip paaiškėjo, taip nutiko dėl šalia M. K. Čiurlionio gatvės viaduko atsivėrusio šulinio – stengiantis likviduoti kliūtį ir apsaugoti vairuotojus buvo uždaryta viena iš dviejų eismo juostų.

Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ komunikacijos specialistė Dovilė Marčinskaitė informavo, kad eismo situacija prasta tiek Geležinio Vilko, tiek Ukmergės gatvėse, o ties įvažiavimu į Edukologijos žiedą eismo pralaidumas yra prastas ir dėl įvykusio eismo įvykio. Apie dar vieną eismo įvykį tunelio trečiojoje juostoje pranešė patys vairuotojai.

„Fiksuojamos spūstys Geležinio Vilko g., Ukmergės g., įvažiavime į Edukologijos žiedą. Vairuotojai, būkite atidūs ir pagal galimybes rinkitės kitus maršrutus. Taip pat šiuo metu fiksuojami šių autobusų maršrutų nukrypimai nuo tvarkaraščių: 1G, 2G, 3G, 10, 11, 24, 34, 56, 87, 88, 89“, – informavo D. Marčinskaitė.

„Grindos“ Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovas Egidijus Steponavičius pranešė, kad informacija apie atvirą šulinį buvo gauta dar pirmadienį, apie 19 val.

„Gavęs pranešimą mūsų ekipažas nuvyko uždaryti šulinio, atlikę darbus pastatė tris vertikalias gaires ir iškart informavo šulinio savininką „Vilniaus vandenis“. Šiandien ryte apie 7 val. gavome pranešimą, kad Geležinio Vilko gatvėje susidarė spūstis, apie tai pranešė tiek bendrasis pagalbos centas, tiek policija, tiek ir pavieniai asmenys. Gavę šiuos pranešimus dar kartą informavome „Vilniaus vandenų“ avarinę tarnybą. Jie pranešė, kad apie šią situaciją jie žino ir perdavė rangovams“, – sakė E. Steponavičius.

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ Komunikacijos skyriaus vadovė Renata Saulytė-Smalskė teigė, kad informacija rangovams buvo perduota dar vakar, tačiau buvo nustatyta, kad šulinys yra skilęs, jį reikia sutvirtinti, o taip pat reikalingi ir dangos atkūrimo – asfaltavimo darbai.

„Rangovų prašėme, kad darbai būtų atlikti operatyviai, tačiau tokiems darbams reikia daugiau laiko. Rangovas informavo, kad darbai turėtų būti baigti šiandien iki 12 val.“ – sakė R. Saulytė-Smalskė.

10.07 val. R. Saulytė-Smalskė informavo, kad rangovas darbus jau baigė, o pirmoji eismo juosta atveriama eismui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt