Eismas

2021.09.27 15:01

Pamatę tarnybos metu besilinksminančius pareigūnus internautai negaili pagyrų: tokia policija ir turi būti

LRT.lt2021.09.27 15:01

Sekmadienį popiet internautus pralinksmino užfiksuotas linksmas vaizdelis, kuriame – tarnybiniame policijos automobilyje kiek garsiau lietuviškos muzikos besiklausantys pareigūnai. Toks vaizdo įrašas kaipmat sulaukė reakcijos ir nors kai kurie negailėjo karčių žodžių, dauguma tikino, kad tai – nieko baisaus, juk pareigūnai taip pat yra žmonės.

Socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Viskas apie automobilius“ paskelbtame vaizdo įraše užfiksuota, kaip pro atdarą tarnybinio automobilio langą sklinda lietuviškos, kiek vulgarios dainos garsai. Lietuviškame kūrinyje apdainuojamos išgertuvės ir pasilinksminimai, o prie vairo sėdintis linksmai nusiteikęs pareigūnas į vairą muša taktą.

Po pasidalytu vaizdo įrašu, komentarų skiltyje, kaipmat įsiplieskė internautų diskusija. Vieni tikino, kad taip pareigūnams elgtis tarnybos metu nepridera, ir įrašo autoriui siūlė netgi jiems pakenkti, tačiau kiti tokią gerą nuotaiką policijos automobilyje pateisino ir teigė, kad pareigūnai taip pat yra žmonės, todėl smerkti dėl klausomos muzikos nederėtų.

Kai kurie komentatoriai pasidalijo ir platesnėmis įžvalgomis bei tikino, kad apskritai reikėtų džiaugtis, kad pareigūnai dirba su gera nuotaika, o ne surūgusiais veidais.

„Jie irgi žmonės, irgi gali būti geros nuotaikos, reikėjo geriau eiti padėkoti, kad su gera nuotaika dirba, o ne surūgę ir pikti“, – rašė vienas komentatorius.

Pamatę tarnybos metu besilinksminančius pareigūnus internautai negaili pagyrų: tokia policija ir turi būti

Jam antrino ir kitas internautas. „Kuo daugiau tokių linksmų, gerų, mėgstančių savo darbą pareigūnų, tuo geriau. Nejaugi man vienam nepatinka pikti, tingūs, nedraugiški pareigūnai?“ – rašė vyras.

Kai kurie komentatoriai ir patys nestokojo humoro bei teigė, kad tai tik įrodymas, jog pareigūnai laikosi įstatymų, o ne išimtis ir sekmadienio šventimas.

„Sako, sekmadienį švęsk. Taip ir vyksta, laikosi to įstatymo“, – juokavo vaizdo įrašą mačiusi mergina.

Vienas iš komentatorių pasidalijo įžvalgomis, kad toks pareigūnų pasilinksminimas jau ne pirmas. Vyras pasakojo, kad pajuokauti pareigūnai nesidrovi ir vykdami į iškvietimus.

„Ne pirmas ir ne paskutinis kartas, kai jie taip juokauja. Geriausia, kai į iškvietimą atvažiavo su daina „Gautas iškvietimas“ ir patys išlipo kvatodamiesi“, – rašė komentatorius.

Kad toks pareigūnų elgesys neturėtų būti smerkiamas, tvirtino daugelis komentatorių. „Su tokiu geros nuotaikos pareigūnu ir nusižengus nebaisu būtų pabendrauti“, – teigė vienas iš jų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt