Eismas

2021.09.22 15:11

Utenos automobilių turguje įsiplieskė gaisras, dėl taršos gyventojai raginami likti namuose

papildyta 15.40
LRT.lt2021.09.22 15:11

Utenos rajono savivaldybė informuoja, kad kilus dideliam gaisrui autoservise Molėtų gatvėje taip pat kilo oro taršos pavojus.

Utenos rajono savivaldybė gyventojų prašo nebūti lauke, likti pastatų viduje, užsidaryti langus ir ventiliacijų angas. Taip pat raginama perspėti artimuosius, kaimynus, visus aplinkinius.

Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rolandas Vilčinskas informavo, kad užsiliepsnojo automobilių turguje esantis fiziniam asmeniui priklausantis garažų pastatas. Gaisro metu sudegė minėto pastato stogas, taip pat viduje buvęs turtas. Dėl gaisro apylinkėse pasklido didelė tarša, anot tarnybos viršininko, degė garažuose buvusios padangos. Pašnekovas informavo, kad 15.30 val. gaisras jau buvo lokalizuotas, tačiau gesinimo darbai vis dar vyksta.

Kaip skelbia udiena.lt, Pastatas, kurio ilgis apie 70 metrų, nuomojamas įvairioms automobilių remonto, tvarkymo, sandėliavimo reikmėms. Portalo nuomenimis, į gaisravietę atskubėjo beveik visos Utenos rajono ugniagesių mašinos, į pagalbą po pusvalandžio atvyko ir Molėtų rajono ugniagesiai. Gelbėtojų manymu, gesinimo darbai gali užtrukti iki vėlaus vakaro.

Turite nuotraukų iš įvykio vietos? Pasidalinkite: portalas@lrt.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt