Eismas

2021.07.23 10:37

Vilniečiams „Bolt“ pristatė ketvirtos kartos elektrinius paspirtukus

LRT.lt2021.07.23 10:37

Pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“ Lietuvos klientams pristato ketvirtos kartos elektrinius paspirtukus. Praėjusių metų pabaigoje pagaminta mobili transporto priemonė pilnai pagaminta „Bolt“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Teigiama, kad jie iki šiol saugiausi visoje mikromobilumo rinkoje. Elektriniais paspirtukais „Bolt 4“ šią savaitę jau galima riedėti Vilniaus gatvėmis. Neseniai šie paspirtukai pradėjo riedėti ir Latvijos sostinėje Rygoje.

Kaip teigiama pranešime, saugesnę kelionę užtikrina ketvirtos kartos elektrinių „Bolt“ paspirtukų konstrukcija: pažemintas gravitacijos centras, padidintas atstumas nuo žemės, kitoks ratų kampas. Paspirtukuose taip pat įdiegti jutikliai, įspėjantys vairuotoją apie gresiantį kritimą, susidūrimą su kliūtimi, per staigų stabdymą ar neatsargų manevravimą.

„Bolt“ skelbia, jog naujieji paspirtukai yra pilnai perdirbami, lengvi, todėl juos gaminant ir transportuojant išmetama mažiau CO2.

Primenama, jog saugi kelionė priklauso ne tik nuo transporto priemonės, bet ir vairuotojų atsakomybės. Važiuojant elektriniu paspirtuku privaloma laikytis Kelių eismo taisyklių ir važiuoti tik po vieną, o pririedėjęs šalia pėsčiųjų vairuotojas privalo sumažinti greitį. Pasiekus kelionės tikslą elektrinę transporto priemonę būtina palikti pastatytą taip, kad ji netrukdytų bei nekeltų pavojaus kitiems eismo dalyviams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.