Eismas

2021.07.21 13:57

„Bolt“ svarsto automobilių dalijimosi paslaugą teikti ir Lietuvoje

atnaujinta 14.40
BNS2021.07.21 13:57

Estijos startuolis „Bolt“, jau teikiantis automobilių dalijimosi paslaugą Estijoje, ketina ją plėsti į kitas Baltijos šalis, įskaitant Lietuvą.

„Nors ši paslauga teikiama dar tik kelis mėnesius, „Bolt“ siekia automobilių dalijimosi paslaugą plėsti ir į kitas šalis. Lietuvoje nuolat ieškome būdų klientams suteikti naujausias, darnų judėjimą skatinančias paslaugas. Todėl „Bolt Drive“ vykdant plėtrą svarstysime automobilių dalijimosi paslaugą teikti ir Lietuvoje“, – BNS sakė „Bolt“ dalijimosi paslaugų plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta.

Konkretesnių planų jis kol kas neįvardijo: „Turėdami konkrečius planus, apie tai informuosime visuomenę ir mielai suteiksime daugiau detalių apie šią paslaugą“.

BNS žiniomis, „Bolt“ su Lietuvos bankais jau derasi dėl paskolos naujų automobilių įsigijimui.

Gegužę skelbta, jog į automobilių dalijimosi paslaugą „Bolt Drive“ šiais metais planuoja investuoti 20 mln. eurų.

„Bolt“ Lietuvoje veikia nuo 2014-ųjų, platforma teikia pavėžėjimo, elektrinių paspirtukų nuomos bei maisto pristatymo į namus paslaugas. Bendrovė turi per 50 mln. klientų 40 šalių Europoje ir Afrikoje.

Šiuo metu Lietuvoje automobilių dalijimosi paslaugą teikia bendrovės „Prime Leasing“ bei „Ride Share“, valdančios platformas „City bee“ ir „Spark“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.