Eismas

2021.06.30 13:02

Kaune imamasi dar vienos gatvės rekonstrukcijos

Birutė Mačienė, ELTA2021.06.30 13:02

Šią vasarą Kauno mieste sunku surasti rajoną, kuriame nebūtų remontuojama viena ar kelios iš karto gatvės, dėl ko šimtai vairuotojų priversti keisti savo kasdienio ar savaitgalio važiavimo maršrutus, nemažai laiko sugaišta transporto spūstyse.

Liepos pradžioje remontininkai imsis darbo dar vienoje Aleksoto vietoje, kad, anot Kauno miesto savivaldybės pranešimo, po teigiamų pokyčių būtų užtikrintas saugesnis eismas Seniavos plente.

Miesto savivaldybė iš anksto praneša, kad dėl naujai įrengiamų Šeštokų 1-osios ir Alyvų 1-osios gatvių bei žiedinės sankryžos statybos nuo liepos 7 d. iki lapkričio 1 d. nevyks eismas Seniavos plento ruože tarp P. Klimo ir I. Šeiniaus g. Vairuotojams rekomenduojama rinktis apylanką Bitininkų, Sodininkų, J. Pabrėžos ir Gvazdikų gatvėmis.

Kartu bus koreguojami ir kai kurie viešojo transporto maršrutai – nuo liepos 7 d. keisis 20-ojo, 35-ojo, 35-ojo A, 65-ojo, 65-ojo A autobusų maršrutai ir jų eismo tvarkaraščiai.

„Eismo saugumui užtikrinti ir transporto srautų pralaidumui padidinti Seniavos plente bus įrengta žiedinė sankryža, prie kurios prisijungs naujai įrengiamos gatvės. Ateityje prie šios žiedinės sankryžos jungsis ir J. Biliūno gatvė“, – sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Šeštokų 1-osios ir Alyvų 1-osios gatvėse bus įrengti pėsčiųjų bei dviračių takai, lietaus nuotekų tinklai ir apšvietimas. Naujai nutiesti dviračių takai sujungs J. Pabrėžos g. dviračių taką su Veiverių g., papildė Savivaldybės administracijos atstovas Mindaugas Drąsutis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt