Eismas

2021.06.23 08:26

Policija ruošiasi intensyviam ilgajam savaitgaliui: žada netikėtus patikrinimus, ragina nepamiršti kelio darbų

Edvardas Kubilius, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2021.06.23 08:26

Per Jonines ir artėjantį savaitgalį prognozuojamas dar vienas poilsiautojų antplūdis į pajūrį, su kuriuo susitvarkyti policija teigia esanti pasiruošusi. Svarbiausiose eismo arterijose patruliuos daugiau pareigūnų, planuojama dažniau tai daryti policijos motociklais.

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos viršininkas Vygintas Lukošius patarė nesirinkti piko valandų važiavimui pro Kauną, siūlė įvertinti galimas spūstis dėl šalia vykstančio kelio remonto. V. Lukošiaus teigimu, bus ir neblaivumo patikrinimų.

„Esame pasirengę policinių priemonių planus ir tikrai netikėtose vairuotojams vietose pasistengsime, ten, kur neblaivūs vairuotojai galimai galvoja, kad gali apvažiuoti kai kurias vietas. Mes jų iš anksto nepranešime, vairuotojai mus tikrai pamatys“, – LRT RADIJUI sakė pareigūnas.

Praėjusį savaitgalį per tris valandas, kuomet buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas, buvo sustabdyti šeši neblaivūs vairuotojai. „Tiek yra nustatymų, o kiek jų iš tikrųjų dalyvauja eisme, galima tik spėti“, – pridūrė V. Lukošius.

Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika pažymėjo, kad uostamiesčio pareigūnai yra pripratę prie tokių intensyvaus eismo savaitgalių.

„Be abejo, ruošiamės, pajėgos yra sustiprintos, vien tik rytoj ketina dirbti nemenkas skaičius policijos pareigūnų, esame pasitelkę net ir vilniečius kolegas, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnus“, – sakė M. Džermeika.

Jis taip pat atkreipė dėmesį, jog šalia įvažiavimo į Klaipėdą yra statomas viadukas, galintis prailginti kelionę.

„Toje atkarpoje iš tikrųjų pakankamai sunku įvažiuoti į Klaipėdos miestą, tačiau esame pasiruošę, prie naujosios perkėlos bus pastatomi kelio ženklai, reguliuojantys patekimą į keltą, norintiems persikelti į Smiltynės pusę“, – sakė M. Džermeika.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.