Eismas

2021.06.17 20:25

Vietnamietis sužavėjo pasaulį – savo sūnui sukūrė važiuojantį medinį „Lamborghini“

LRT.lt2021.06.17 20:25

Būti jaunu automobilių entuziastu kartais būna sunku. Tikri automobiliai yra nepasiekiami, todėl tenka tenkintis žaislinėmis mašinėlėmis, kurios atitiktų entuziasto dydį. Vis dėlto, kai kuriems vaikams pasisekė, mat jų tėvai dėl savo vaikų svajonių yra pasiryžę padaryti bet ką. Vienas tokių pavyzdžių – vietnamiečių berniukas, kurio tėvas jam iš medžio pagamino „Lamborghini Sian“, praneša „The Drive“.

Berniuko tėvas, visiškai nuo nulio kurdamas sumažintą „Lamborghini“ užtruko 65 dienas. Pirmiausia vyras sukonstravo važiuoklę, priekinę ir galinę ašis, vairo mechanizmą, kol galiausiai viską sujungė. Galinėje automobilio dalyje sumontuoti dviračio stabdžiai, o judėjimą užtikrina įmontuotas 24 voltų ir 350 W variklis prijungtas prie greičio reguliatoriaus ir kelių akumuliatorių.

Žinoma, didžiausią nuostabą kelia automobilio kėbulas, kurį vyras pats, atkartodamas hiperautomobilio linijas, išdrožinėjo savomis rankomis. Išdrožinėtas dalis vietnamietis nušlifavo ir apdirbo taip, kad būtų malonios liesti, o galiausiai padengė laku. Tiesa, automobilio kėbulas papildytas ir veikiančiais žibintais tiek priekyje, tiek gale, o žaviausia, kad netgi automobilio durys atsidaro būtent taip, kaip tikrame „Lamborghini Sian“ – pakeliamos į viršų.

Žinoma, šis automobilis nėra greitas, tačiau juo galima smagiai pasivažinėti kartu su mažamečiu automobilių entuziastu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.