Eismas

2021.06.16 16:17

„Siaurukas“ pagaliau turi vadovą, tačiau jo pavardė kol kas paslaptyje

Raimonda Mikučionytė, jp.lt2021.06.16 16:17

Viešoji įstaiga „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ pagaliau turi vadovą, bet, kas jis toks, paaiškės, kai laimėtojo kandidatūrą patikrins specialiosios tarnybos.

Apie tai, kad įvyko „siauruko“ vadovo konkursas, naujienų portalui JP patvirtino Susisiekimo ministerijos Komunikacijos skyriaus laikinasis vedėjas Dominykas Narbutas.

„Konkursas vyko birželio 15 dieną ir paaiškėjo konkurso laimėtojas. Tačiau jo pavardės skelbti negalime, nes jo tinkamumą tikrina Specialiųjų tyrimų tarnyba. Kai tik baigsis patikrinimas, iškart paskelbsime, kas užims „Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ direktoriaus postą“, – aiškino D. Narbutas.

Naujienų portalo JP žiniomis, skelbtame „siauruko“ vadovo konkurse dalyvavo 5 kandidatai.

Vienas iš jų – bendrovės „Udriaus kelionės vadovas“ Udrius Armalis. Beje, jis „siauruko“ vadovo konkurse dalyvauja nebe pirmą kartą.

„Konkursas buvo surengtas nuotoliniu būdu. Todėl, kad ir kaip norėčiau pasakyti, kas kiti dalyviai, negaliu. Be to, kol kas iš ministerijos negavau jokios informacijos, ir net nežinau, kiek surinkau balų. Tačiau svarbiausia, kad konkursas įvyko ir „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ turės vadovą“, – sakė U. Armalis.

Šiuo metu įstaigą valdo keturi dalininkai – Susisiekimo ministerija, Anykščių rajono, Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės.

Stabilų finansavimą – 200 tūkst. eurų per metus – įstaiga gauna iš Susisiekimo ministerijos, Anykščiai yra skyrę 10 tūkst. eurų, o dalininkėmis tapusios Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės į „Siauruko“ iždą įnešė po 5 tūkst. eurų.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ vadovo nebeturi nuo 2020 metų rudens, kai iš pareigų pasitraukė Mindaugas Jucevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.