Eismas

2021.06.16 10:19

Trečiadienio staigmena sostinės vairuotojams: dėl kelio darbų Geležinio Vilko g. nusidriekė didžiulė spūstis

LRT.lt2021.06.16 10:19

Sostinės Geležinio Vilko gatve besinaudojantiems vairuotojams trečiadienį prireikė daugiau kantrybės nei įprastai. Dėl čia pradėtų kelio darbų, nuo Ateities gatvės iki Edukologijos žiedo nusidriekė automobilių spūstis. Vairuotojai dalijosi, kad srautas vos juda bei patarė kitiems vairuotojams vengti šios miesto arterijos.

Savivaldybės įmonės „Susiseikimo paslaugos“ Eismo valdymo centro vadovas Aleksejus Apanovič informavo, kad spūstis susiformavo po to, kai ties Ozo gatvės viaduku buvo susiaurinta antroji eismo juosta. Nors šioje vietoje kelio darbai pradėti dar anksčiau, tokia transporto spūstis susidarė pirmą kartą. Specialistas aiškino, kad kol kas sunku įvertinti, kas lėmė, kad eismo pralaidumas taip sumažėjo, tačiau tikino, kad jau ryte pradėjo aiškintis, kaip šią problemą išspręsti.

Trečiadienio ryte Geležinio Vilko gatvėje nusidriekė didžiulė spūstis

„Šį klausimą sprendžiame su rangovais, nes jie šiuos darbus vykdė ir anksčiau, tačiau tokios problemos kaip ir nebuvo. Dabar savivaldybės atstovai su rangovais aiškinasi aplinkybes ir tikimės, kad ši problema bus pašalinta ir tokiose spūstyse vairuotojams laukti ateityje nebeprireiks. Šiuo metu sunku įvertinti ar buvo privaloma užtverti visą vieną eismo juostą, tačiau tikėtina, kad atstatant kelio dangą, darbams reikalingas didesnis kelio plotas“, – informavo A. Apanovič.

Eismo valdymo centro vadovas taip pat informavo, kad tokia situacija susidarė ir dėl to, kad UAB „Grinda“ neatidėliojant turėjo atnaujinti kelio dangą, kurioje dėl susėdusio asfalto buvo susiformavusi duobė ir kėlė pavojų eismo saugumui. A. Apanovič patikino, kad jau ketvirtadienį eismo judėjimas šioje gatvėje turėtų grįžti į senas vėžes.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.