Eismas

2021.06.15 19:13

Kauno „Akropolio“ aikštelėje „driftinusiam“ vairuotojui – solidi bauda ir teisių atėmimas

LRT.lt2021.06.15 19:13

Socialiniuose tinkluose išplitus vaizdo įrašui, kuriame užfiksuotas Kauno „Akropolyje“ slystantis „Rover“ automobilis, pateko ir į pareigūnų akiratį. Rankinį stabdį traukęs ir automobilio slydimą taip provokavęs vairuotojas už tokį pasirodymą prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje sulaukė ne tik nemenkos baudos, tačiau turėjo atsisveikinti ir su vairuotojo pažymėjimu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę jaunam vyrui, po socialiniame tinkle pasirodžiusio vaizdo įrašo, surašė administracinio nusižengimo protokolą bei paskyrė 225 eurų baudą ir specialiosios teisės vairuoti transporto priemones atėmimą 12 mėnesių laikotarpiui.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informavo, kad šis įvykis buvo pradėtas nagrinėti po to, kai balandžio mėnesį Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje ne pagal Kelių eismo taisykles „pasivažinėjus“ automobiliui „Rover” ir nufilmuotam įrašui pasklidus socialiniame tinkle, tai pastebėjęs neabejingas pilietis informaciją perdavė ir policijos pareigūnams.

Nustačius tikslią vietą, laiką ir vairavusį asmenį, pastarasis (gim. 2000 m.), buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d., dėl pavojingo ir chuliganiško vairavimo.

Pareigūnai dėkoja neabejingam piliečiui, primena, jog apie nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus galima pranešti pasinaudojant policijos elektroninių paslaugų sistema www.epolicija.lt bei, žinoma, ragina laikytis Kelių eismo taisyklių – saugoti save ir kitus kelyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.