Eismas

2021.06.11 20:30

Protu nesuvokiamas pareigūno veiksmas JAV: nėščios moters vairuojamą automobilį apvertė, nes ši nesustojo pakankamai greitai

LRT.lt2021.06.11 20:30

Arkanzaso valstijos gyventojai buvo priblokšti po to, kai vietos policijos pareigūnas nekantriai stabdydamas „Ford Explorer“ automobiliu važiavusią nėščią moterį, tyčia savo automobiliu kliudė jos automobilį ir taip sukėlė avariją, kurios metu „Ford“ apvirto. Dar didesnio pasipiktinimo sulaukta, kai paaiškėjo, kad už tokį savo veiksmą ir sukeltą pavojų moters ir jos vaiko gyvybei, pareigūnas baudžiamas nebus, praneša „The Drive“.

Šis įvykis įvyko dar praėjusių metų liepą, kai pareigūnas, užfiksavęs, jog šalia važiuojantis, kelyje, kur maksimalus leistinas greitis yra 70 km/val., šalia važiuojantis „Ford“ nustatytą greičio ribą viršijo 14 km/va. Pareigūnas nusprendė sustabdyti vairuotoją, todėl įjungė švyturėlius ir sirenas. Tai pastebėjusi vairuotoja kaipmat persirikiavo į pirmąją juostą ir sumažinusi greitį iki 60 km/val. bei rodydama posūkio į dešinę, o vėliau ir avarinio sustojimo šviesos signalus važiavo toliau ieškodama saugesnės vietos sustoti.

Vis dėlto, pareigūnas nesulaukė, kol moteris privažiuos vietą, kurioje galės saugiai sustoti ir kur nebebus ištisinės linijos, bet priartėjęs pavojingai arti ėmė ją spausti, kol galiausiai savo automobiliu kliudė jos vairuojamą „Ford“. Nuo smūgio automobilis tapo nebevaldomas, rėžėsi į kelio bortus ir apvirto. Įvykio metu moteris buvo sužalota nežymiai ir sąmonės neprarado.

Dėl šio įvykio buvo pradėtas tyrimas, tačiau po metų priimtas sprendimas pareigūno nebausti ir nenušalinti nuo tarnybos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.