Eismas

2021.06.10 10:04

Sostinės stovėjimo aikštelių kontrolieriai judės ekonomiškiau – šoks ant paspirtukų

LRT.lt2021.06.10 10:04

Automobilių stovėjimo kontrolieriai Vilniuje stovėjimo aikšteles ir viešąją tvarką stebi judėdami elektriniais paspirtukais. Iki šiol po miestą jie keliavo automobiliais arba vaikščiojo pėsčiomis, o siekiant realiais veiksmais prisidėti prie darnesnio judumo skatinimo ir efektyvinti darbą, pasitelkti nauji „ratai“, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

„Miestiečius kviečiame judėti darniai, savo kelionėms rinktis viešąjį transportą, dviračius, paspirtukus. O skatindami kitus norime ir patys rodyti pavyzdį, todėl stovėjimo aikštelių kontrolieriai šoka ant paspirtukų. Startuojame pasitelkę 3 elektrinius, stebėsime rezultatus ir kolegų atsiliepimus, o jei idėja pasiteisins, planuojame tokį darbo principą taikyti ir plačiau – tiek automobilių, tiek viešojo transporto kontrolei“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Kontrolės skyriaus vadovas Domantas Putrimas.

Naujosios transporto priemonės yra ekonomiškos ir ekologiškos, elektriniai paspirtukai paženklinti „Susisiekimo paslaugos“ bei Vilniaus miesto simbolika.

„Naudotis paspirtuku mieste ir patogu, ir prasminga. Be to, judant tokiu būdu ir mažiau nuovargio. Visada smagu išbandyti kažką naujo veikloje, o jei tai padeda siekti kokybiškesnių rezultatų - dar labiau įkvepia“, – dalinasi vienas stovėjimo aikštelių kontrolierių.

Automobilių stovėjimo kontrolieriai kasdien veiklą vykdo 15 513 vietine rinkliava apmokestintų ir 1500 rezervuotų transporto priemonių stovėjimo vietų sostinėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.