Eismas

2021.05.14 16:12

Dėl „Šeimų maršo“ Vilniuje – eismo ribojimai: vairuotojai įspėjami apie galimas spūstis mieste ir A1 kelyje

LRT.lt, Gytis Pankūnas2021.05.14 16:12

Dėl šeštadienį Vilniuje vyksiančio mitingo dalyje sostinės gatvių bus laikinai perorganizuotas eismas:

Laikini eismo pokyčiai bus:

• 2021 m. gegužės 15 d. 8–22 val. draudžiamas transporto priemonių eismas Vingio parke nuo įvažiuojamojo kelio iš Geležinio Vilko gatvės pusės iki Vingio parko estrados;

• 2021 m. gegužės 15 d. 8–22 val. Miškininkų, Eigulių, Elektrinės, Giraitės ir Birutės gatvėse įvedamas vienpusis eismas;

• nuo 2021 m. gegužės 14 d. 20 val. iki 2021 m. gegužės 15 d. 22 val. šiose automobilių stovėjimo aikštelėse stovėjimas bus galimas tik su leidimais: automobilių stovėjimo aikštelėje šalia Vingio parko, Vilniaus laidojimo namų, Liepkalnio gatvėje, šalia Lietuvos Respublikos Seimo pastato, prie „Avia Solutions Group“ arenos (Ozo g. 14) ir pramogų ir verslo centro „Forum palace“, A. Goštauto gatvės dalyje nuo Žvėryno tilto iki viaduko į Geležinio Vilko gatvę.

Viešojo transporto keleivių dėmesiui – minėtą dieną galimi autobusų ir troleibusų nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių. Ypač maršrutų, kursuojančių Vingio parko prieigose bei Savanorių pr. – 4, 6, 12, 16, 18 maršrutų troleibusų ir 2G, 21, 22, 23, 29, 54, 56, 200 maršrutų autobusų.

Ketinantiems įvažiuoti/išvažiuoti į/iš Vilniaus Kauno link rekomenduojama rinktis šias kryptis: per Ukmergės gatvę, Avižienių, Sudervės apylanką.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla atkreipė dėmesį, kad į „Šeimų gynimo maršą“ žmonės ketina atvykti ir iš kitų Lietuvos miestų per A1 automagistralę. Policijos generalinis komisaras tvirtino, jog policijos pareigūnai transporto priemonių kolonos kelyje nelydės, tačiau R. Požėla paragino vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių bei informavo, kad automagistralėje patruliuos gausios policijos pajėgos.

Nors „Šeimos gynimo maršas“, kaip numatyta Vilniaus miesto savivaldybės leidime, vyks Vingio parko teritorijoje, Policijos generalinis komisaras perspėjo šeštadienį A1 automagsitrale kažkur vykti planuojančius žmones padaryti tai kuo anksčiau, nes dėl vykstančiųjų į „Šeimų gynimo maršą“ kelyje gali susidaryti spūstys.

„Mes dabar turime informaciją, kad vien iš Klaipėdos miesto apie 9 valandą ryte rytoj žada pajudėti apie 3000 transporto priemonių. Panašu, kad bus daug prisijungimų iš miestų, miestelių, taip kad ta kolona nuo Kauno, galbūt nuo Vievio gali būti įspūdingai atrodanti. Judėjimo sutrikimai, kamščiai tikrai bus“, – aiškino R. Požėla.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.