Eismas

2021.05.11 15:01

JAV policija pasidalino gėdingu vaizdo įrašu: gatvės lenktynes surengę pareigūnai sukėlė avariją

LRT.lt2021.05.11 15:01

Dar balandžio viduryje Jungtinių Amerikos Valstijose buvo užfiksuotas neeilinis eismo įvykis, kurį sukėlė keturi policijos pareigūnai, praneša „The Drive“. Šalies sostinės Vašingtono šiaurės rytuose du policijos automobiliai vienas į kitą rėžėsi po to, kai pareigūnai nusprendė išbandyti savo ir automobilių jėgas bei traukos lenktynes surengė tiesiog vienoje iš siaurų miesto gatvių.

Praėjus maždaug dviem savaitėms po valstijose nuaidėjusio įvykio, Metropoliteno policijos departamentas paskelbė filmuotą medžiagą, kuriose užfiksuotos avarijos akimirkos ir pareigūnų veiksmai prieš ją ir po jos. Policijos departamentas taip pat pranešė, kad abiems vairavusiems pareigūnams pateikti kaltinimai dėl neatsakingo vairavimo.

Įvykyje dalyvavę keturi pareigūnai – du vairuotojai ir du keleiviai – Anacostia prospekte, kuris besiriboja su miesto parku, o jame nustatytas greičio ribojimas iki 25 mylių per valandą (40 km/val.), surengė improvizuotas „drago“ lenktynes, pasiekė 60 mylių (100 km) greitį, o tuomet vienam pareigūnui nesuvaldžius automobilio šis užkirto kelią kitam, dėl ko ir įvyko susidūrimas.

Avarijos metu automobiliai buvo suniokoti, o visi keturi pareigūnai patyrė nesunkius sužalojimus ir buvo nuvežti į ligoninę. Praėjus kuriam laikui po įvykio vienas iš pareigūnų, kuriam dar buvo paskirtas bandomasis laikotarpis, buvo atleistas, o 33 ir 24 metų vairuotojams pateikti kaltinimai dėl neatsakingo vairavimo ir elgesio tarnybos metu. Dar vienam keleiviui numatytos kitos disciplinos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.