Eismas

2021.01.22 16:17

Kėdainiuose šviesoforai neatlaikė stingdančio šalčio, miesto seniūnas prašo ir gyventojų pagalbos

Dimitrijus Kuprijanovas, rinkosaikste.lt2021.01.22 16:17

Stingdantis šaltis pridaro vis daugiau bėdų. Štai sausio 17-ąją šalčio atakos neatlaikė ir Kėdainių miesto šviesoforai. Tiesa, jau kitą dieną gedimas buvo pašalintas ir šią savaitę šviesoforai dirba įprastu režimu, tačiau gyventojai prašomi pranešti, jei tik pamatys neveikiantį šviesoforą.

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius patikino, kad šviesoforų išsijungimo priežastis – didelis ir staigus šaltis.

„Sausio 17-ąją gavome pranešimų, kad neveikia dalis miesto šviesoforų.

Neveikė šviesoforai, esantys J. Basanavičiaus ir Rasos gatvių sankryžoje, J. Basanavičiaus ir Tilto gatvių sankryžoje, J. Basanavičiaus ir Birutės gatvių sankryžoje bei miesto centre.

Sekmadienį eismas nebūna labai intensyvus, tad nesusipratimų buvo išvengta. Eismas vyko nereguliuojamomis sankryžomis“, – kalbėjo seniūnas.

Išsijungė dėl šalčio

Pirmadienio rytą šviesoforai jau buvo sutaisyti. Juos sutvarkė už priežiūrą atsakinga įmonė UAB „Saugus eismas“.

„Tiesiog nuo šalčio sutriko šviesoforų valdymo sistema. Reikia pripažinti, kad ji nėra nauja, todėl ir genda, neatlaiko tokio didelio ir staigaus šalčio.

Pirmadienio rytą bendrovės darbuotojai šviesoforų veikimą atnaujino. Šiuo metu jie veikia be priekaištų“, – paaiškino A. Krivičius.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų informuoti, jei pastebėjote neveikiantį ar sugadintą šviesoforą.

„Gyventojai, pamatę, kad šviesoforas veikia blogai, neveikia ar yra sugadintas, turėtų informuoti miesto seniūniją telefonu (8-347) 67 287. Tikrai reaguosime į visus pranešimus ir problemos bus sprendžiamos“, – patikino miesto seniūnas.

Dėl šviestuvų

Kėdainių miesto seniūnas taip pat prašo gyventojų informuoti seniūniją, jei sugedo ar neveikia gatvės šviestuvas.

Pastebėję neveikiantį šviestuvą gyventojai gali paskambinti tiesiai į seniūniją. Šios specialistai nedelsdami sureaguos į gautą informaciją ir šviestuvas bus sutvarkytas.

Miesto seniūnija apie gedimus informuoja Kėdainiuose juos šalinančią įmonę, ši per tam tikrą laiką įsipareigojusi viską sutvarkyti.