Eismas

2021.01.24 17:52

Amžius prasilėkti su vėjeliu – ne kliūtis: 90-ojo gimtadienio proga amerikietis pasidovanojo sportinį „Chevrolet“

LRT.lt2021.01.24 17:52

Amžius pasivažinėjimams galingais automobiliais – ne riba. Ir nors atsirastų ne vienas norintis būti pavežiotu sportiniu automobilius, tačiau retas senjoras tokį ryžtasi įsigyti. Visgi, amerikietis savo devyniasdešimtojo gimtadienio proga sau pasidovanojo „Chevrolet Corvette Stingray“, su kuriuo ketina važinėtis, rašo caranddriver.com.

Jau ne kartą buvo rašoma apie senjorus, kurie perka ir vairuoja sportinius automobilius. Buvo istorijų apie 78 metų vyrą, įsigijusį „McLaren 720S“, taip pat apie aštuoniasdešimtmetį, kuris vis dar vairuoja savo „Ferrari F40“. Taip pat buvo pakalbintas 107 metų senolis, kartas nuo karto pralekiantis savo raudonu dviviečiu „Mercedes SLK 320“.

Esmė ta, kad amžius neturi visiškai jokios įtakos žmogaus poreikiui pralėkti su vėjeliu. Šis posakis puikiai tinka ir šiam JAV oro pajėgų veteranui, įsigijusiam skaisčiai raudoną 2021 m. laidos „Chevrolet Corvette Stingray“.

Devyniasdešimtmetis Chuckas Cookas savo „Vette“ nusipirko iš „Cecil Clark Chevrolet“, kurio atstovai šiltomis automobilio pristatymo klientui nuotraukomis pasidalino savo „Facebook“ puslapyje. Dar smagiau tai, kad atstovybė suorganizavo Ch. Cookui vakarėlį, kuriame dalyvavo jo „Corvette“ klubo nariai, buvo patiekti gaivieji gėrimai ir tortas, dekoruotas „Corvette C8“ atvaizdu.

Ch. Cookas gyvena Lisburge, Floridoje. Kaip rašo vietos leidinys „Leesburg Daily Commercial“, automobilį jis pasidovanojo gimtadienio proga. Vis dėlto tai ne pirmoji jo „Corvette“. Šiuos automobilius jis vairuoja nuo 1981 m. ir tai jau ketvirtasis jo įsigytas modelis.

„Nesulaukiu, kada baigsis pandemija, kad galėčiau važinėti su šiuo gražuoliu į automobilių parodas“, – sakė Ch. Cookas interviu vietos laikraščiui.

Akivaizdu, kad Ch. Cookas yra aistringas „Corvette“ gerbėjas, tačiau tai nėra vienintelis jo turimas General Motors automobilis – kaip pats pasakojo leidiniui „Daily Commercial“, į prekybos centrą jis „pasibalnoja“ „Chevrolet Equinox“.