Eismas

2021.01.21 08:37

Per dviejų vilkikų susidūrimą kelyje „Via Baltica“ žuvo du žmonės, policija buvo uždariusi eismą

eismas dalinai atnaujintas; atnaujinta 12.40
Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2021.01.21 08:37

Policija praneša, kad ketvirtadienį ryte Kalvarijos savivaldybėje, A5 kelyje Kaunas–Marijamapolė–Suvalkai, 82-ajame kilometre, susidūrė vilkikai. Pranešama, kad abu vairuotojai žuvo.

Dviejų vilkikų susidūrimas įvyko 6.51 val.

Marijampolės apskrities VPK atstovas Renatas Siaurusaitis LRT.lt informavo, kad policiją neseniai pasiekė žinia, kad abiejų vilkikų vairuotojai po avarijos neišgyveno.

„Neseniai pasiekė skaudi žinia, kad „DAF“ vilkiką vairavęs Rusijos pilietis, ir „Volvo“ vilkiką vairavęs latvis neišgyveno. Pirminiais duomenimis avarija įvyko vienam iš vilkikų išvažiavus į priešpriešinę eismo juostą“, – telefonu sakė policijos atstovas.

Jo teigimu, įvykio vietoje dar dirba policija, greičiausiai kelias bus uždarytas bent iki pietų, nes vyksta padarinių šalinimas.

R. Siaurusaitis pabrėžia, kad avarijos metu kelio danga buvo šlapia, bet ne slidi, policija pradėjo eismo įvykio tyrimą.

Policija ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įspėja, kad dėl avarijos įvykio vietoje formuojasi spūstys, eismas abiem kryptimis yra uždarytas, todėl „Via Baltica“ vykstantiems vairuotojams siūloma rinktis kitą kelią.

11.55 val. Marijampolės policija pranešė, kad eismas dalinai atnaujintas, važiuoti leidžiama viena kelio juosta, eismas reguliuojamas.