Eismas

2021.01.20 12:39

Aiškėja daugiau detalių apie Kaune įlūžusį ir nuskendusį automobilį – gatvėmis toks važinėti negalėjo

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2021.01.20 12:39

Antradienio vakarą Kauno jachtklube įlūžusio automobilio istoriją gaubia nežinomybė. Nors pagal valstybinį numerį policija rado, kam turėtų priklausyti automobilis, tačiau aiškėja, kad transporto priemonė buvo seniausiai parduota.

Trečiadienį LRT.lt domėjosi įvykio aplinkybėmis, nes antradienį prie nuskendusio automobilio besidarbavę narai perdavė policijai skenduolio valstybinius numerius.

„Pagal valstybinius numerius buvo rastas automobilio savininkas, tačiau jis paaiškino, kad transporto priemonė jau senokai buvo parduota, todėl dar neaišku, kas vairavo automobilį. Taip pat išsiaiškinta, kad automobilis yra be techninės apžiūros, nedraustas“, – LRT.lt telefonu pasakojo Kauno apskrities VPK atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Jos teigimu, į tyrimą įsitraukė ir aplinkosaugininkai, jie nustatys, kokia žala galėjo būti padaryta gamtai. Policijos atstovės teigimu, kaltininko gali laukti nemaži nemalonumai.

„Yra pradėta administracinė teisena dėl eismo įvykio, tačiau vėliau gali būti pradėta dar viena – dėl chuliganiško vairavimo, už tai vairuotojui grės ne tik piniginė bauda, bet ir teisės vairuoti atėmimas“, – tikino O. Vaitkevičienė.

LRT.lt primena, kad antradienio vakarą policijos pareigūnai, medikai ir narai vyko į jachtklubą Kaune, nes buvo gautas pranešimas apie įlūžusį automobilį.

Kaip teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus specialistas, po 19 val. buvo gautas pranešimas, kad jachtklube Kaune apie 30 metrų nuo kranto galimai įlūžęs automobilis.

Nuvykus gelbėtojams buvo rastas įlūžęs automobilis.

„Buvo rastas visiškai po vandeniu paniręs automobilis, buvo aptiktos įlūžimo vietos. Atvykę narai nėrė, iš pradžių nerado automobilio, nes jis buvo giliau nuskendęs. Dabartinė situacija tokia, kad automobilis aptiktas apie 10 metrų gylyje“, – LRT.lt sakė specialistas.

Jis patvirtino, kad, narams apžiūrėjus automobilį, žmonių jame nebuvo rasta.

Kauno apskrities VPK atstovė teigia, kad automobilis įlūžo tą patį vakarą, kai buvo gautas pranešimas.