Eismas

2021.01.13 17:22

Didelė avarija Trakų r.: susidūrė du automobiliai ir sunkvežimis, pranešama apie 5 žuvusiuosius

atnaujinta 18.46
Paulius Vaitekėnas, LRT.lt, BNS, LRT RADIJAS2021.01.13 17:22

Trečiadienį 16 val. 35 min. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Vilnius–Marijampolė, Trakų rajone, Trakų seniūnijoje, ties Penkininkų kaimu, kaktomuša susidūrė du lengvieji ir krovininis automobilis. Yra prispaustų, nukentėjusių žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Trakų priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, bei Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

BPC atstovė Vilma Juozevičiūtė LRT.lt informavo, kad viename iš sumaitotų automobilių gelbėtojai rado 5 prispaustus žmones, iš kurių keturi – be gyvybės ženklų, jiems konstatuota mirtis.

Vėliau patvirtinta, kad žuvo 5 asmenys.

„Du iš karto žuvo, du buvo gaivinami, irgi žuvo ir vienas pakeliui į ligoninę mirė. Vienas vyriškis lengvai sužeistas“, – LRT RADIJUI sakė Policijos departamento budėtojas Vaidotas Bilevičius.

Jo teigimu, pirminiais duomenimis, nelaimė kilo, kai keliu važiuojantį automobilį „Citroen“ sumėtė, jis tuomet kliudė ta pačia kryptimi važiavusį „Fiat“ ir išstūmė jį į priešpriešinę eismo juostą, kuria atvažiavo vilkikas.

Be to, į įvykio vietą vykusių gelbėtojų automobilis nuslydo nuo kelio ir apsivertė, tačiau žmonės nenukentėjo.

„Tai neturėjo įtakos gelbėjimui, kadangi ne vienas automobilis išvyksta (...) Žmonės peėrsėdo į kitą automobilį ir įgula nuvyko į gelbėjimą“, – BNS teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas.