Eismas

2020.12.22 16:46

Sostinėje atnaujinami per pavasario karantiną kursavę specialūs autobusų maršrutai medikams

LRT.lt2020.12.22 16:46

Medikus ir sveikatos specialistus į darbą ir iš jo Vilnius kviečia važiuoti nemokamais viešojo transporto autobusais. Nuo gruodžio 23 d. atnaujinami pavasario karantino metu kursavę  „COVID herojų“ maršrutai 91, 92, 93, pasiekiantys Santaros klinikas, Respublikinę Vilniaus universitetinę ir kitas ligonines. Be to, artimiausiu metu planuojamas ir papildomas specialus 94 maršrutas tiems medikams, kurie juda į Antakalnį, Vilniaus miesto klinikinę ligoninę, praneša „Susisiekimo paslaugos“.

Specialūs viešojo transporto maršrutai „COVID herojams“ kursuos kiekvieną dieną ryte ir vakare. Autobusai darbuotojus veš į gydymo įstaigas prieš prasidedant darbo laikui, o po jo parveš namo. Tikslius tvarkaraščius medikai ras čia: https://www.stops.lt/COVIDherojams/

Pačius maršrutus keleiviai atpažins stebėdami autobuso išoriniame ekrane (švieslentėje) matomus numerius 91, 92, 93. Autobusams važiuojant iš Santariškių į Stotį švieslentėje bus rodomos tokios maršruto kryptys:

91 (Į Stotį per Kalvarijų g.) COVID herojams
92 (Į Stotį per Laisvės pr.) COVID herojams
93 (Į Pilaitę per Justiniškes) COVID herojams

Autobusams važiuojant iš Stoties į Santariškes švieslentėje bus rodomos tokios kryptys:

91 (Į Santariškes per Kalvarijų g.) COVID herojams
92 (Į Santariškes per Laisvės pr.) COVID herojams
93 (Į Santariškes per Justiniškes) COVID herojams

Šie maršrutai sudaryti atsižvelgus į medikų darbo pradžios ir pabaigos laikus, išvykimo ir atvykimo stoteles bei viešojo transporto maršrutus, kuriais medikai įprastai važiuoja. Duomenys surinkti dar pirmo karantino metu atlikus Vilniaus mieste veikiančių valstybinių ir savivaldybės ligoninių darbuotojų apklausą. Toliau situacija bus stebima ir prireikus atliekami tvarkaraščių ar maršrutų pakeitimai.