Eismas

2020.12.02 10:26

Kauno policija aiškinasi, kas apgadino automobilį, ir ieško užfiksuotų nepilnamečių

LRT.lt2020.12.02 10:26

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, kai šių metų rugpjūčio 3 d., važiuojant prekybos centro, esančio Islandijos plente, link, buvo apgadintos automobilio durelės, praneša Kauno pareigūnai.

Transporto priemonės savininkui padaryta apie 500 eurų žala. Fotonuotraukoje užfiksuoti nepilnamečiai, galintys turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šiuos nepilnamečius, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu 8700 60676 arba el. paštu irma.saveike@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

Populiariausi