Eismas

2020.11.27 10:19

Gruodį keturias dienas gali būti pristabdytas Šalčininkų pasienio punkto darbas

BNS2020.11.27 10:19

Keturias gruodžio dienas dėl elektros tinklų remonto tarptautiniame Šalčininkų pasienio kontrolės punkte gali būti laikinai pristabdytas transporto ir asmenų praleidimas. 

Anot Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešimo, elektros remonto darbai planuojami gruodžio 3-iąją nuo 9.30 val. iki 11.30 val. bei gruodžio 4, 7 ir 21 dienomis nuo 9.30 val. iki 15 valandos.

„Tai nereiškia, kad visais nurodytais laikais punktas nedirbs. Darbus bendrovė ESO vykdys kažkurioje šių laikotarpių atkarpoje, o kitu metu net ir nurodytu laiku galimybė vykti per sieną turėtų išlikti“, – teigiama pranešime.

Asmenims, kurie būtent tuo metu planavo vykti į Baltarusiją ar grįžti iš jos per Šalčininkų pasienio kontrolės punktą ir negali pakeisti savo planų bei nenori galbūt užtrukti Šalčininkų punkte, VSAT rekomenduoja sieną kirsti per artimiausią tarptautinį Medininkų pasienio kontrolės punktą.

Taip pat pasienyje su Baltarusija šiuo metu dar veikia tarptautiniai Lavoriškių bei Raigardo kontrolės punktai.

Pastaruoju metu per Šalčininkų kontrolės punktą per parą į abi puses sieną vidutiniškai kerta apie 600 transporto priemonių ir apie 700 asmenų.