Eismas

2020.11.20 18:17

Avariją sukėlusio neblaivaus vairuotojo „CityBee“ nepagailėjo – laukia 2 tūkst. eurų bauda

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.11.20 18:17

Ketvirtadienį popiet sostinėje trumpalaikės automobilių nuomos bendrovei „CityBee“ priklausančiam automobiliui įsirėžus į atitvarus ir namo sieną, prireikė ne tik policijos, bet ir medikų pagalbos. Nustatyta, kad avariją sukėlęs vairuotojas buvo neblaivus, už tai jam gresia nemalonumai ir iš bendrovės „CityBee“.

Vilniaus apskrities VPK atstovė Julija Samorokovskaja LRT.lt tvirtino, kad į eismo įvykio vietą nuskubėjo ne tik policija, bet ir medikai, kurie vairuotoją išsivežė patikrinimui. J. Samorokovskaja sako, kad vairuotojas į alkotesterį įpūtė lygiai 1,00 prom.

Už tai vairuotojui nebus keliama baudžiamoji byla, tačiau vairuotojo vis tiek laukia dideli nemalonumai ir daugiatūkstantinės išlaidos baudoms. Vairuotojui taip pat gali būti kuriam laikui atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Policija pradėjo tyrimą, po kurio paaiškės kokia bauda bus skirta nablaiviam vairuotojui.

Tačiau čia vairuotojo problemų sąrašas nesibaigia. Už automobilio vairavimą būnant neblaiviam bendrovė „CityBee“ taiko baudą, be to, visam laikui uždraudžia nuomotis bendrovės automobilius.

„(...) Dar prieš porą metų drastiškai padidinome baudas už vairavimą būnant apsvaigus. Tiesą pasakius, mūsų taisyklės yra griežtesnės nei Lietuvos įstatymai, nes visiems klientams taikome 0,0 promilių taisyklę.

O jei ji sulaužoma, asmuo visam gyvenimui netenka teisės naudotis „CityBee“ paslaugomis ir gauna 2 000 Eur baudą. Šios sankcijos pritaikytos ir šiuo atveju“, – LRT.lt pateiktame komentare teigia „CityBee“ vadovas Lietuvos rinkai Svajūnas Aliukonis.