Eismas

2020.10.28 15:45

Amžiaus įvykis Dotnuvos gyventojams – baigtas rekonstruoti kelias į Ąžuolaičius

Dimitrijus Kuprijanovas, rinkosaikste.lt2020.10.28 15:45

Kėdainių rajone baigiama dar vieno regioninio kelio – Dotnuva–Ąžuolaičiai – kapitalinė rekonstrukcija. Rudenį asfaltuotas kelias sujungė Dotnuvos miestelį ir Ąžuolaičių kaimą, liko tik baigiamieji darbai. Šio kelio rekonstrukcijos vietos gyventojai laukė daugybę metų.

Darbai baigiami

Lietuvos automobilių kelių direkcijos skelbtą konkursą rekonstruoti šį kelią laimėjo bendrovė „Panevėžio keliai“.

Bendrovės atstovas Simonas Šegžda „Rinkos aikštę“ informavo, kad vasarą pradėti rajoninio kelio Nr. 2018 Dotnuva–Ąžuolaičiai–Palainiškiai, ruožo nuo Dotnuvos iki Ąžuolaičių kapitaliniai remonto darbai eina į pabaigą.

„Asfaltas jau paklotas. Gyventojai jau gali važiuoti nauju keliu be jokių apribojimų. Dar turime keletą savaičių iki sutarties pabaigos, liko baigiamieji darbai, teritorijos sutvarkymas ir bus viskas“, – darbus komentavo S. Šegžda.

Kapitalinis remontas

Minėtame kelyje bendrovė „Panevėžio keliai“ vykdė žemės sankasos ir dangos konstrukcinių sluoksnių įrengimo darbus, taip pat lygiagrečiai buvo įrengiamos vandens pralaidos, sutvirtintos vagos. Taip pat atliktas kelio šlaitų tvirtinimas, sutvarkyti melioracijos tinklai.

„Ilgus metus Dotnuvą ir Ąžuolaičius jungė vieno kilometro žvyrkelio ruožas. Vos tik aš įsidarbinau seniūnu, gyventojai mane užvertė prašymais tvarkyti šį kelią. Deja, šis kelias yra ne savivaldos, o Lietuvos automobilių kelių direkcijos žinioje.

Kelią tvarkyti buvo žadama daugybę metų, tai žadėjo mums įvairios valdžios, tačiau realūs darbai prasidėjo tik šią vasarą. Patikėkite, vietos gyventojams tai tikrai amžiaus įvykis, šio kelio remonto laukė ir senas, ir jaunas“, – komentavo Dotnuvos seniūnas Vytautas Grigas.