Eismas

2020.10.16 17:11

„Tesla“ neapmokėjo sąskaitų Vokietijoje, todėl fabrike buvo atjungtas vanduo

LRT.lt2020.10.16 17:11

Komunalinių paslaugų bendrovė teigia, kad vamzdžiai, kuriais šalia Berlyno įsikūrusiai pirmajai Europoje šio automobilių gamintojo gamyklai tiekiamas vanduo, liks užblokuoti tol, kol „Tesla“ apmokės sąskaitas, rašo „Deutsche Welle“. Kol kas neaišku, kaip vandens atjungimas paveiks automobilių gamybos planus.

JAV elektromobilių gamintojo fabrike Vokietijoje vanduo buvo atjungtas dėl laiku neapmokėtų sąskaitų.

Vandens tiekimo įmonės „Wasserverband Strausberg-Erkner“ (WSE) atstovė spaudai teigė, kad „Tesla“ nekartą buvo įspėta dėl vėluojančių mokėjimų.

„14 dienų įspėjamasis laikotarpis baigėsi, – „Associated Press“ sakė WSE atstovė spaudai Sandra Ponesky. – Negalime bendrovei „Tesla“ taikyti kitokių taisyklių nei visiems kitiems savo klientams.“

S. Ponesky teigė, kad vos tik bendrovė susimokės uždelstą sumą, vandens tiekimas bus atnaujintas. Konkrečios įsiskolinimo sumos ji neįvardino.

Griunhaide, netoli Berlyno, įsikūrusi gamykla yra pirmasis „Tesla“ gigafabrikas Europoje. Ji vis dar statoma, o kai bus baigta, automobilių gamintojas tikisi čia įdarbinti 12 tūkst. darbuotojų ir pagaminti po 500 tūkst. automobilių per metus. Tikimasi, kad gamybos procesas bus pradėtas jau kitų metų vasarą.