Eismas

2020.09.16 10:17

Neabejingi kėdainiečiai pavogtą visureigį surado per pusdienį

Dimitrijus Kuprijanovas, rinkosaikste.lt2020.09.16 10:17

Kėdainiuose – neeilinis incidentas. Pavogtą automobilį šeimininkai rado per gerą pusdienį, kai į paieškas buvo pasitelkti miestelėnai. Geranoriškai nusiteikę kėdainiečiai padėjo policijos pareigūnams ir nukentėjusiesiems rasti pavogtą automobilį.

Šeimininkai vagystę pastebėjo ankstyvą šeštadienio rytą. Apie 7 val. jie pamatė, kad iš pirties pavogtas televizorius, 1 800 eurų, rankinė su asmeniniais daiktais, o iš namo kiemo – automobilis „Volvo XC60“ (pagamintas 2013 m.).

Nukentėjusieji nedelsdami pagalbos kreipėsi į policijos pareigūnus, o šie atvykę pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės bei automobilio paieškas.

Rado popietę

Nukentėjusieji nenuleido rankų ir kreipėsi pagalbos į visuomenę. Buvo išplatintas pranešimas su pagalbos prašymu.

„Šiąnakt adresu Radvilų g. 5 naktį iš 11 į 12 dieną, apie 4 valandą, buvo pavogtas automobilis „Volvo“ bei kiti daiktai. Gal kas matė kažką kur nuvažiavo? Už naudingą informaciją atsilyginsiu“, – informacija pasidalijo nuo vagių nukentėjęs pilietis.

Kėdainiečiai – neabejingi

Kėdainiečiai įrodė, kad ištikus nelaimei sugeba susitelkti ir padėti į bėdą patekusiems žmonėms. Nukentėjusiuosius pasiekė ne vieno kraštiečio informacija apie pastebėtą automobilį. Žmonės pateikė net filmuotą medžiagą, kaip minėtas automobilis važinėjo miesto gatvėmis.

Dar tos pačios dienos popietę ieškotas „Volvo“ buvo rastas „Giraitės“ turgaus automobilių stovėjimo aikštelėje.

Dėkoja kraštiečiams

Nuo vagių nukentėję žmonės dėkoja kėdainiečiams, kurie aktyviai teikė informaciją apie pastebėtą automobilį ir taip padėjo išaiškinti jo buvimo vietą.

„Sūnus su kitų žmonių pagalba surado ir pagavo vagį. Automobilis ratas prie „Giraitės“. Ačiū žmonėms už rūpestį ir pilietiškumą“, – gerų žodžių kraštiečiams negailėjo nukentėjusioji.

Gresia ilgi metai kalėjimo

Kėdainių rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. Šioje dalyje numatyta, kad tas, kas pagrobė didelės vertės svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą dalyvaudamas organizuotoje grupėje, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.