Eismas

2020.09.11 13:28

Trakų r. pavojai ‒ į kelią iššokę laukiniai gyvūnai sukėlė 3 avarijas

LRT.lt2020.09.11 13:28

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai šiąnakt reagavo net į tris eismo įvykius, kuriuose transporto priemonės susidūrė su laukiniais gyvūnais.

Trakų rajono kraštovaizdis pasižymi ne tik ežerų ir piliakalnių gausa, bet yra ir pakankamai miškingas su gausia laukinių gyvūnų fauna. Dėl to rajone fiksuojama daug eismo įvykių, kurių metu transporto priemonė susiduria su laukiniais gyvūnais. Per šių metų 8 mėnesius Trakų rajono policijos komisariate buvo registruota net 70 tokių eismo įvykių. Laimei, išvengta aukų ‒ nė viename iš jų nežuvo žmogus, tačiau to negalima pasakyti apie laukinius gyvūnus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Rugsėjo 10 d. apie 20.20 val. magistraliniame kelyje A16, netoli Aukštadvario, moters vairuojamas automobilis „Toyota“ kliudė staiga į važiuojamąją dalį išbėgusį briedį, šis po susidūrimo pabėgo. Vairuotoja nenukentėjo, tačiau automobilis apgadintas.

Rugsėjo 11-osios naktį, apie 2.20 val., magistraliniame kelyje A16, šalia Račkūnų miško, vyro vairuojamas automobilis „Nissan“ kliudė staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusią stirną, ši po susidūrimo pasišalino į mišką. Žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Rugsėjo 11 d. apie 6.40 val. Trakų policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad kelio Trakai‒Rūdiškės‒Pivašiūnai‒Alytus atkarpoje Rūdiškės‒Onuškis po susidūrimo su laukiniu gyvūnu nuo kelio nuvažiavo automobilis „Škoda“. Skubiai į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai pamatė neeilinį vaizdą – automobilio priekinėje keleivio sėdynėje negyvą elnią. 64 metų vairuotojas, susiruošęs grybauti, nenukentėjo, stipriai apgadintas automobilis. Gyvūnas po susidūrimo žuvo.

Trakų rajono policijos pareigūnai atkreipia rajono gyventojų ir transporto priemonių vairuotojų dėmesį, kad reikia neviršyti nustatyto saugaus greičio, vairuojant būti atidiems, ypač miškinguose kelio ruožuose stebėti aplinką, saugantis staiga į kelią išbėgančių laukinių gyvūnų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.