Eismas

2020.08.13 20:30

Palikęs „CityBee“ automobilį pagal įmonės nurodymus gali sulaukti baudos – dėl visko kaltas koronavirusas

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.08.13 20:30

Net ir palikęs „CityBee“ automobilį dėl techninių problemų ir apie tai pranešęs įmonei, gali sulaukti baudos – tokia patirtimi socialiniame tinkle pasidalijo vienas šios įmonės klientas. „CityBee“ pripažįsta, kad tai darbuotojų klaida, nes jie esą nereagavo operatyviai.

„Liepos 12 d. 6:00 ryto „CityBee“ automobilis paliekamas Totorių g., nes vos pavažiavus nuleido padangą. „CityBee“ vadybininkas informuojamas, nuotrauka nusiunčiama, vairuotojui duodami nurodymai palikti automobilį. 8:00 ryto (po 2 val., Karlai) automobilis nufotografuojamas ir išrašoma bauda. Rugpjūčio 13 d. vairuotojas gauna pranešimą iš savivaldybės apie sumokėtiną baudą už stovėjimą neleistinoje vietoje“, – feisbuke rašė vyras.

Klientui kilo klausimas – kam teks mokėti baudą, negi jam? Jis informavo įmonę apie iškilusią problemą, įmonės vadybininkas nurodė palikti automobilį, tačiau vis tiek sulaukė žinios apie baudą. Visgi į nemalonią situaciją patekusiam klientui baudos mokėti nereikės, tai LRT.lt patvirtino „CityBee“ Lietuvos rinko vadovas Svajūnas Aliukonis.

„Mūsų atsakingi komandos nariai jau susisiekė su į šią situaciją patekusiu klientu ir užtikrino, kad baudos mokėti nereikia. Nemaloni situacija įvyko dėl mūsų darbuotojų kaltės. Jie privalėjo operatyviau atvykti ir patraukti neleistinoje vietoje stovintį automobilį, kurį klientas paliko laikydamasis mūsų pateiktų nurodymų“, – komentavo įmonės vadovas.

Esą „CityBee“ darbuotojams dėl koronaviruso pandemijos smarkiai padaugėjo darbo, todėl kartais jie negali operatyviai reaguoti. Šiuo metu darbuotojai, be nuolatinės automobilių priežiūros, juos dar dezinfekuoja, o tai, anot S. Aliukonio, kainuoja papildomai laiko.

„Mūsų automobilių parką prižiūrintys darbuotojai kiekvieną dieną stengiasi savo užduotis atlikti kuo operatyviau, tačiau dėl didelio darbų krūvio, kuris ypač išaugo atsiradus būtinybei dezinfekuoti „CityBee“ automobilius, jiems ne visuomet pavyksta reaguoti ypač operatyviai“, – dėstė įmonės vadovas.