Eismas

2020.08.03 22:02

Futbolo taurę iškovojęs Ronaldo pasidovanojo išskirtinį automobilį – tokių pagaminta bus tik 10

LRT.lt2020.08.03 22:02

Devintąjį Italijos futbolo serijos „A“ lygos titulą „Juventus“ komandai padėjęs iškovoti Cristiano Ronaldo pasidovanojo sau čempionišką dovaną, vertą beveik 5 mln. eurų, rašo motor1.com.

Portugalijos futbolo žvaigždė po pergalės prieš „Sampdoria“ vienuolikę įsigijo riboto leidimo „Bugatti Centodieci“. Šių automobilių dienos šviesą išvys tik 10. Turint omenyje, kad C. Ronaldo jau turi „Bugatti Chiron“ savo garaže, „Centodieci“ nebus pirmasis šio suparautomobilių gamintojo kūrinys, kuriam futbolininkas atseikėjo ne vieną milijoną eurų.

Nors automobilis vertinamas beveik 5 mln. eurų, tačiau tokia suma futbolininkui neturėtų kelti problemų, nes keturių metų sutartis su „Juventus“ futbolinkui sužers daugiau nei 85 mln. eurų.

„Centodieci“ yra sukurtas ant „Chiron“ platformos, tačiau turi keletą pakeitimų, kurie automobilį paverčia unikaliu ir tai nėra tik ribotas jų skaičius.

„Centodieci“ dizainas šiek tiek primena 1990-ųjų „Bugatti EB110“. Automobilyje sumontuotas atnaujintas „Chiron“ V16 variklis, o galia padidėjo nuo 1500 iki 1600 AG. „Centodieci“ taip pat turi didesnį galinį difuzorių, kuris padidina prispaudžiamąją galią ir užtikrina didesnį stabilumą kelyje.

Norint, kad „Contodieci“ rakteliai atsirastų rankose, C. Ronaldo dar teks palaukti. Automobilių gamintojas žada, kad naujasis modelis savininkus pasieks ne anksčiau, kaip 2021-aisiais.