Eismas

2020.08.02 15:52

Pakeliui į Liepoją susidūręs su automobiliu apvirto autobusas: tarp keleivių – dizaineris Pogrebnojus

LRT.lt2020.08.02 15:52

Sekmadienio popietę netoli Liepojos įvyko avarija – keleivinis autobusas trenkėsi į lengvąjį automobilį ir vertėsi. Apie incidentą feisbuke paskelbė dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, kuris važiavo šiuo autobusu.

Kaip LRT.lt pasakojo jis, autobusas, kuriuo vyko, trenkėsi į automobilį ir apvirto. Anot jo, autobuso keleiviai beveik nenukentėjo, tačiau neaišku, kokia būklė automobilyje buvusių asmenų. „Mums iš tikrųjų labai pasisekė, galėjo būti ir žymiai blogiau“, – teigė dizaineris.

„Mes iš autobuso lipome 20 minučių, kol visi išlipome. Nes niekas nepadėjo. Gerai, kad nebuvo jokios panikos ir mes šiaip ne taip išlipome. Ir benzinas jau liejosi, jeigu būtų kas nors užsidegę, tai būtume ir sudegę tame autobuse. Vairuotojas į nieką nereagavo, keleiviai patys išlipo. Išdaužėme langą ir šiaip taip išlipome. Mūsų visos tos autobusų kompanijos yra visiškame „kosmose“. Nebuvo jokių plaktukų, langą išdaužė šiaip su kažkuo“, – LRT.lt sakė jis.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė teigia, kad policija yra gavusi informaciją apie vienintelį incidentą Klaipėdoje, Herkaus Manto gatvėje, kur susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, eismo įvykio vietoje buvo supildyta deklaracija.

Tačiau apie šį konkretų įvykį kol kas informacijos nėra. Latvijos tarnybos kol kas informacijos taip pat nepateikia.