Eismas

2020.08.02 09:17

Avarija Plungės rajone: žuvo du žmonės, trys asmenys pasišalino iš įvykio vietos

atnaujinta 14.35
LRT.lt, LRT RADIJAS2020.08.02 09:17

Policija apklausia tris asmenis, prisipažinusius važiavus automobiliu, galimai sukėlusiu eismo įvykį, per kurį žuvo du žmonės. Avarija įvyko Plungės rajone, Barenių kaime vėlų šeštadienio vakarą, kai susidūrė vilkikas ir du lengvieji automobiliai.

Kaip praneša Policijos departamentas, rugpjūčio 1 d. apie 22 val. 40 min. buvo gautas pranešimas, kad Berenių kaime, kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė 51-ame kilometre, įvyko eismo įvykis.

Automobilio „Mercedes Benz S320“ vairuotojas, lenkdamas dešine puse važiuojantį automobilį „Toyota Auris“, vairuojamą moters, atsitrenkė į jo galinę dalį, kuris nuo smūgio išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą susidūrė su krovininiu automobiliu „Scania“, kurį vairavo vyras, gimęs 1970 m.

Ugniagesiams teko traukti po vilkiku įstrigusį automobilį. Patikslintais duomenimis, iš sumaitoto „Toyota Auris“ ištruktos dvi žuvusios moterys – vairuotoja ir keleivė. Dviems galimai eismo įvykį sukėlusiu automobiliu važiavusiems asmenims, sulaikytiems įvykio vietoje, nustatytas 1,78 bei dviejų ir 2,76 promilių girtumas.

„Iš pradžių buvo nustatyta, kad mirė vyras ir moteris, tačiau patikslinus informaciją, paaiškėjo, kad mirė dvi automobiliu „Toyota“ vykusios moterys. O šiandien į Plungės policijos komisariatą prisistatė dar trys vyrai. Jie pripažino galimai važiavę automobiliu „Mercedes Benz“ ir pasišalinę iš įvykio vietos. Šiuo metu yra tikslinamos detalės ir vyksta ikiteisminis tyrimas“, – LRT RADIJUI sako Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Andromeda Grauslienė.

Anot jos, pirminiais duomenimis, „Mercedes Benz“ autobilio greičiausiai vyko 5 asmenys, 2 liko automobilyje ir buvo sulaikyti policijos pareigūnų. Dabar vyksta apklausos.

Kaip praneša Policijos departamentas, kiti trys asmenys pasišalino iš įvykio vietos.

„Šiandien, rugpjūčio 2 d., į Plungės r. PK patys atvyko trys galimai automobiliu „Mercedes Benz S320“ vykę vyrai, kurie šeštadienį pasišalino iš eismo įvykio vietos. Jie apklausiami. Aplinkybės tiriamos“, – praneša Policijos departamentas.