Eismas

2020.07.15 19:00

„Bentley“ pristatė vaivorykštės spalvų kabrioletą, kuriam dizainą sukūrė penkiametė

LRT.lt2020.07.15 19:00

Kru miestas Jungtinėje Karalystėje prisijungs prie virtualaus parado, skirto seksualinių mažumų lygiateisiškumui paminėti, o su juo kartu ir prabangių automobilių gamintojas „Bentley“, rašo motor1.com.

Šia proga „Bentley“ pristatė specialų, vaivorykštės spalvomis nudažytą „Continental GT“ kabrioletą. Tai ne pirmas kartas, kai automobilių gamintojai prisijungia prie Lygybės mėnesio ir automobilius papuošia vaivorykštės spalvomis. Birželio mėnesį savo kabrioletą nuspalvino BMW, kuri dar ir pakeitė „Facebook“ naudojamo logotipo spalvą.

Taip pat skaitykite

Anot gamintojo, pristatyto automobilio spalvos simbolizuoja tris dalykus – pasididžiavimą žmonių įvairove „Bentley“ būstinėje Kru mieste ir visame pasaulyje, viltį ir dėkingumą, nuolatinę paramą bendruomenėms.

„Mes pasinaudojome galimybe sukurti savo pirmąjį vaivorykštės automobilį, kurio spalvos yra atpažįstamos, kaip Lesbiečių, gėjų ir transeksualų bendruomenės ikona. Taip pat tų, kurie birželio ir liepos mėnesį visame pasaulį švenčia žmonių individualumą“, – teikė „Bentley“ atstovė Astrid Fontaine.

Automobilio išdažymo dizaino autorė – penkiametė Eleanora, kuri laimėjo „Bentley“ paskelbtą konkursą.

Vaivorykštinis kabrioletas bus rodomas Rytų Češire vyksiančiame virtualiame parade. Renginys įvyks liepos 25-ąją.